Čudesan svijet knjiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Komentari na izgled foruma

Go down 
+33
Angel
Evenstar
WantedVictor
Kaliopi
Nina
Ema Kesler
Amyca
Girl in Edwards arms
Fin
Ksaida
Liesel
Neytiri
Andy
Lost whisperer
leichy
*Angel of Darkness*
Amariee
Carla Elisabeth Parker
Marina
*Nefertiti*
CeLuLoiD
Edward's honey
Zaida
H-elly
josie
Ithara
Mary.Aurora
Ines Emma
Natalie
Valentinchy
Jayne
Lena Reve
Penelope
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptysri oľu 24, 2010 1:46 am

Penelope je napisao/la:
Slušam tvoj prijedlog kako da učinimo ovaj forum što boljim Smile

Pa ono, ubacite malo zelene, crvene, plave boje... ono da pozadina bude crna, a ovo početna stranica... da svaka od tih fukncija bude u drugoj boji... jednostavno će onda biti veselije.
Onda da ubacite neke rankove ali da svaki bude u drugoj boji, opet je fora i tako. Mislim da će se svi složiti da forumu treba boja. bounce bounce

Jel se još netko slaže sa mnom ???

[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptysri oľu 24, 2010 2:13 am

Lulu je napisao/la:
Penelope je napisao/la:
Slušam tvoj prijedlog kako da učinimo ovaj forum što boljim Smile

Pa ono, ubacite malo zelene, crvene, plave boje... ono da pozadina bude crna, a ovo početna stranica... da svaka od tih fukncija bude u drugoj boji... jednostavno će onda biti veselije.
Onda da ubacite neke rankove ali da svaki bude u drugoj boji, opet je fora i tako. Mislim da će se svi složiti da forumu treba boja. bounce bounce

Jel se još netko slaže sa mnom ???


Bez uvrede, ali ne želim da mi forum izgleda kao cirkus. Smile Da sam htjela imati cijelu paletu boja na forumu, napravila bih ga takvim. Laughing Znaš negdje ipak postoji nešto što se zove "dobar ukus" Wink
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Gost
Gost




Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptysri oľu 24, 2010 4:44 pm

Daj molim te, znam ja sa bojama Rolling Eyes Rolling Eyes a uostalom mogla bi ti ja to učiniti ( i možda dobiti koji rank Razz ). Što kažeš na kombinaciju crno-zeleno- crveno grin grin . A i mislim da bi se i ostali složili sa tom kombinacijom. bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
H-elly
Čitatelj
H-elly


Broj postova : 404
Join date : 22.11.2009
Age : 35
Lokacija : ~iznad oblaka~

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptysri oľu 24, 2010 4:48 pm

Meni se sviđa ova crno - bijelo - plava kombinacija boja..
Nije ni previše tmurno ni previše šareno...
A i opet mislim da ako bi svaka opcija bila druge boje, odvlačila bi se pozornost od postova i komentara i rasprave o knjigama.. a opet to je poanta cijelog foruma.. Wink
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptysri oľu 24, 2010 4:54 pm

Lulu je napisao/la:
Daj molim te, znam ja sa bojama Rolling Eyes Rolling Eyes a uostalom mogla bi ti ja to učiniti ( i možda dobiti koji rank Razz ). Što kažeš na kombinaciju crno-zeleno- crveno grin grin . A i mislim da bi se i ostali složili sa tom kombinacijom. bounce bounce bounce

*Uzdah* Ako sve to želiš napraviti samo zbog ranka... Smile bolje nemoj ni raditi Wink . Specijalni rankovi se ne dobivaju samo tako , ali sve o tome ti piše ovdje https://svijetknjiga.forumcroatian.com/sve-o-forumu-f21/vodi-kroz-udesan-svijet-knjiga-t237.htm Smile .

I opet ponavljam, izgled forum se ne mijenja. !
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypet tra 02, 2010 1:18 am

Sviđa mi se banner...Presladak je! ^^
[Vrh] Go down
Marina
Voditeljica Kviza znanja
Marina


Broj postova : 178
Join date : 01.03.2010
Lokacija : London

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypet tra 02, 2010 11:08 am

Ajme bunny! Presladak je! Sviđaju mi se boje i kako su knjige uklopljene.

Sretan Uskrs!
[Vrh] Go down
Jayne
Čitatelj
Jayne


Broj postova : 181
Join date : 25.12.2009
Age : 30

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypet tra 02, 2010 12:01 pm

Preslatko! clap
[Vrh] Go down
Edward's honey
Čitatelj
Edward's honey


Broj postova : 59
Join date : 27.02.2010
Age : 30
Lokacija : 30 seconds to Mars. Almost there ^^

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypet tra 02, 2010 12:31 pm

Moram reći da sam se baš iznenadila Smile
Divan je i ovaj zeka je presladak Smile
Svaka čast cure! hug
[Vrh] Go down
http://newmoon-balkan.forumotion.net
Amariee
Čitatelj
Amariee


Broj postova : 50
Join date : 14.12.2009
Age : 28
Lokacija : Sarant ~ Grad Gradova

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypet tra 02, 2010 1:51 pm

Awwww, kak šlatko! Komentari na izgled foruma - Page 2 932724 Predobar banner! Komentari na izgled foruma - Page 2 927249
[Vrh] Go down
Carla Elisabeth Parker
Feather expert
Feather expert
Carla Elisabeth Parker


Broj postova : 781
Join date : 01.03.2010
Age : 31

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypet tra 02, 2010 1:54 pm

Banner je divan hearts hearts
[Vrh] Go down
http://forksforum.net
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypet tra 02, 2010 5:11 pm

Drago mi je da vam se sviđa Smile , zahvalite sve našoj Mary Smile
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypet tra 02, 2010 10:44 pm

Da, slažem se, baš je sladak banner. Komentari na izgled foruma - Page 2 39959 Pogotovo ovaj zeko. Komentari na izgled foruma - Page 2 626273
Mary.. Komentari na izgled foruma - Page 2 528234 Predobri su ti svi radovi pa tako i ovaj. Komentari na izgled foruma - Page 2 927249
[Vrh] Go down
Marina
Voditeljica Kviza znanja
Marina


Broj postova : 178
Join date : 01.03.2010
Lokacija : London

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptysub tra 03, 2010 11:29 am

Mary zašto se nisi potpisala?
[Vrh] Go down
*Angel of Darkness*
Knjiški moljac
*Angel of Darkness*


Broj postova : 6
Join date : 07.03.2010
Age : 31
Lokacija : Boulevard of Broken Dreams..

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptysub tra 03, 2010 7:16 pm

Svaka cast Smile
[Vrh] Go down
http://www.twilightboys-serbia.com
Gost
Gost




Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 12:19 am

Ok je ništa posebno, dobro bi mu došlo par osvježenja Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 12:31 am

Lizzy je napisao/la:
Ok je ništa posebno, dobro bi mu došlo par osvježenja Laughing Laughing

Možeš li možda malo precizirati što točno trebamo osvježiti. Smile
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Gost
Gost




Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 12:34 am

Pa uvedete još neke zanimljivije teme koje su za zabavu, ono da možemo pisati o čemu god želimo ili da imate neki podforum gdje ćemo moči otvarati teme o čem god želimo bounce , to bi bilo zabavno
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 12:40 am

Lizzy je napisao/la:
Pa uvedete još neke zanimljivije teme koje su za zabavu, ono da možemo pisati o čemu god želimo ili da imate neki podforum gdje ćemo moči otvarati teme o čem god želimo bounce , to bi bilo zabavno

Tebi možda i bude zabavno, ali nama ne bi bilo nimalo - tko bi vodio sve te silne novo otvorene teme o svemu i svačemu. ? A uostalom treba vladati i neki red.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Gost
Gost




Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 12:43 am

Penelope je napisao/la:
Lizzy je napisao/la:
Pa uvedete još neke zanimljivije teme koje su za zabavu, ono da možemo pisati o čemu god želimo ili da imate neki podforum gdje ćemo moči otvarati teme o čem god želimo bounce , to bi bilo zabavno

Tebi možda i bude zabavno, ali nama ne bi bilo nimalo - tko bi vodio sve te silne novo otvorene teme o svemu i svačemu. ? A uostalom treba vladati i neki red.

Pa.... moderatorice, možda? Razz
[Vrh] Go down
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 12:44 am

Lizzy je napisao/la:
Pa uvedete još neke zanimljivije teme koje su za zabavu, ono da možemo pisati o čemu god želimo ili da imate neki podforum gdje ćemo moči otvarati teme o čem god želimo bounce , to bi bilo zabavno
Da, pisali bi o čemu god želite...Zatim bi nastalo previše takvih tema i izgubila bi se bit ovog foruma.
Vidjela sam kako izgledaju forumi s takvim temama, ali uvjerena sam da se ovaj neće u to pretvoriti Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 12:46 am

Ines Emma je napisao/la:
Lizzy je napisao/la:
Pa uvedete još neke zanimljivije teme koje su za zabavu, ono da možemo pisati o čemu god želimo ili da imate neki podforum gdje ćemo moči otvarati teme o čem god želimo bounce , to bi bilo zabavno
Da, pisali bi o čemu god želite...Zatim bi nastalo previše takvih tema i izgubila bi se bit ovog foruma.
Vidjela sam kako izgledaju forumi s takvim temama, ali uvjerena sam da se ovaj neće u to pretvoriti Smile

Pa.. lako zaključate te teme i to je to. Razz Razz
[Vrh] Go down
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 11:39 am

Lizzy je napisao/la:
Ines Emma je napisao/la:
Lizzy je napisao/la:
Pa uvedete još neke zanimljivije teme koje su za zabavu, ono da možemo pisati o čemu god želimo ili da imate neki podforum gdje ćemo moči otvarati teme o čem god želimo bounce , to bi bilo zabavno
Da, pisali bi o čemu god želite...Zatim bi nastalo previše takvih tema i izgubila bi se bit ovog foruma.
Vidjela sam kako izgledaju forumi s takvim temama, ali uvjerena sam da se ovaj neće u to pretvoriti Smile

Pa.. lako zaključate te teme i to je to. Razz Razz
Pa čemu ih onda uopće i otvarati ako već znamo sve moguće posljedice? Također mislim da nema smisla. U temi "Rasprave o raznim temama" ima mnogo slobodnih tema totalno nevezanih uz temu i bit foruma. To bi trebalo biti dovoljno. No kako sam već navela u "Postoji li tema..?", daj nam neku konkretnu temu koja ti toliko fali ovdje, a koja bi imala neku svoju svrhu i možeš ju dobiti. No naglašavam da mora imati svrhu i da nam objasniš što, kako, zašto u vezi te teme. Komentari na izgled foruma - Page 2 Icon_wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 2:17 pm

Samo htjedoh pitati jesam li ja jedina kojoj je forum malo "rasiren"? To jest, moram scrollati lijevo-desno da ga cijelog vidim? Ako nisam, onda mozda malo smanjiti dimenzije? Zna biti dosta zamorno ovako.
[Vrh] Go down
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 2:18 pm

Paddy je napisao/la:
Samo htjedoh pitati jesam li ja jedina kojoj je forum malo "rasiren"? To jest, moram scrollati lijevo-desno da ga cijelog vidim? Ako nisam, onda mozda malo smanjiti dimenzije? Zna biti dosta zamorno ovako.
Ja moram scrollati samo gore-dolje, ali ne lijevo-desno hmm
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 2:23 pm

Ines Emma je napisao/la:
Paddy je napisao/la:
Samo htjedoh pitati jesam li ja jedina kojoj je forum malo "rasiren"? To jest, moram scrollati lijevo-desno da ga cijelog vidim? Ako nisam, onda mozda malo smanjiti dimenzije? Zna biti dosta zamorno ovako.
Ja moram scrollati samo gore-dolje, ali ne lijevo-desno hmm

Bolje ? Smile
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
leichy
Knjiški moljac
leichy


Broj postova : 6
Join date : 05.03.2010

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 2:50 pm

Meni je također raširen jako
[Vrh] Go down
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 2:52 pm

leichy je napisao/la:
Meni je također raširen jako
I dalje?
Onda je možda problem kod tebe, zavisi kolika ti je 'Screen resolution', odnosno, koliko si ti namjestila.
[Vrh] Go down
Marina
Voditeljica Kviza znanja
Marina


Broj postova : 178
Join date : 01.03.2010
Lokacija : London

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 6:32 pm

Također moram scrollat lijevo-desno. pale
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 6:52 pm

Marina je napisao/la:
Također moram scrollat lijevo-desno. pale

Onda to nije do nas ( jer je trenutna veličina 75% ) nego je stvar u rezoluciji tvog kompjutera. Smile
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
H-elly
Čitatelj
H-elly


Broj postova : 404
Join date : 22.11.2009
Age : 35
Lokacija : ~iznad oblaka~

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptyuto tra 06, 2010 9:29 pm

Marina je napisao/la:
Također moram scrollat lijevo-desno. pale
potpisujem... i meni je raširen... i nije problem u rezoluciji, provjerila sam...
[Vrh] Go down
Carla Elisabeth Parker
Feather expert
Feather expert
Carla Elisabeth Parker


Broj postova : 781
Join date : 01.03.2010
Age : 31

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptyuto tra 06, 2010 9:42 pm

Nije mi jasno do čega mora biti kada je npr. meni sve dobro. Probajte još jednom prodrmati po rezoluciji ekrana.
[Vrh] Go down
http://forksforum.net
Gost
Gost




Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptyuto tra 06, 2010 10:08 pm

Carla Elisabeth Parker je napisao/la:
Nije mi jasno do čega mora biti kada je npr. meni sve dobro. Probajte još jednom prodrmati po rezoluciji ekrana.

Kolika je tebi rezolucija?
[Vrh] Go down
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptyuto tra 06, 2010 10:17 pm

Paddy je napisao/la:
Kolika je tebi rezolucija?
Sve zavisi koliki ti je monitor, i kolike rezolucije podržava.Npr. ja imam stvarno širok monitor, kao plazma Laughing (iako nije tak velik, al je širok Razz )
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptyuto tra 06, 2010 10:32 pm

Znam to. Zato i pitam na koliko je njoj namjesteno.
Meni je 1024*768 pixela i to je standardna rezolucija, dakle toliku ima vecina ljudi.
[Vrh] Go down
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptyuto tra 06, 2010 10:41 pm

Paddy je napisao/la:
Znam to. Zato i pitam na koliko je njoj namjesteno.
Meni je 1024*768 pixela i to je standardna rezolucija, dakle toliku ima vecina ljudi.
Evo, Penelope mi je rekla, ako imaš LCD (kao ona) monitor, namjesti na 1280 x 1024 Smile
[Vrh] Go down
Carla Elisabeth Parker
Feather expert
Feather expert
Carla Elisabeth Parker


Broj postova : 781
Join date : 01.03.2010
Age : 31

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptyuto tra 06, 2010 11:32 pm

Meni je 1152*864px al sve ti ovisi o veličini monitora
[Vrh] Go down
http://forksforum.net
Gost
Gost




Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptysri tra 07, 2010 12:30 am

Velicina monitora nema apsolutno nikakve veze s tim, vec rezolucija. Ti mozes na monitoru iste velicine imati razlicite rezolucije. A to je broj piksela po sirini i duzini. Sto je veca rezolucija, to ce ti vise piksela stati na ekran odredjenih dimenzija.
[Vrh] Go down
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptysri tra 07, 2010 12:36 am

Paddy je napisao/la:
Velicina monitora nema apsolutno nikakve veze s tim, vec rezolucija. Ti mozes na monitoru iste velicine imati razlicite rezolucije. A to je broj piksela po sirini i duzini. Sto je veca rezolucija, to ce ti vise piksela stati na ekran odredjenih dimenzija.
Pa onda si prilagodi Laughing
[Vrh] Go down
Carla Elisabeth Parker
Feather expert
Feather expert
Carla Elisabeth Parker


Broj postova : 781
Join date : 01.03.2010
Age : 31

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptysri tra 07, 2010 12:43 am

Paddy, da li si uspjela?
[Vrh] Go down
http://forksforum.net
Gost
Gost




Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypet tra 09, 2010 2:11 am

ubacujem se u vaš razgovor no samo sam htio reć da mi se forum jako sviđa, izgled je predobar Smile sve riječi hvale... clap
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptypet tra 09, 2010 2:39 am

loki je napisao/la:
ubacujem se u vaš razgovor no samo sam htio reć da mi se forum jako sviđa, izgled je predobar Smile sve riječi hvale... clap

Drago mi je da ti se sviđa Very Happy
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Lost whisperer




Broj postova : 1
Join date : 29.03.2010

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptysub tra 10, 2010 12:39 pm

Forum je u redu.Općenito mi se sviđa.
Zamjerka: boja knjigica koja označuje postoji li novi post u nekoj temi ili ne mi je morbidna,svaki puta skrolam do kraja stranice da pogledam što označuje koja boja
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptysub tra 10, 2010 3:27 pm

Hvala ti na pohvali, ali i na kritici. Pokušat ćemo to promjeniti. Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Andy
Čitatelj
Andy


Broj postova : 58
Join date : 10.04.2010
Age : 32
Lokacija : Zagreb

Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Emptysub tra 10, 2010 5:18 pm

Meni se sviđa...još sam nova pa još stignem naci zamjerke..Razz
Sviđa mi se što je taman, volim ja boje, ali mi ovo baš nekako paše...ne znam kako bih to objasnila...Smile
[Vrh] Go down
http://king-0f-thieves.tumblr.com/
Sponsored content





Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Komentari na izgled foruma
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» :: Pravila foruma
» ~ Od korica pa do foruma ~
» Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma
» Službena stranica foruma !
» Prva godišnjica foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Čudesan svijet knjiga :: Forum :: Vaše mišljenje o forumu-
Forum(o)Bir: