Čudesan svijet knjiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Komentari na izgled foruma

Go down 
+33
Angel
Evenstar
WantedVictor
Kaliopi
Nina
Ema Kesler
Amyca
Girl in Edwards arms
Fin
Ksaida
Liesel
Neytiri
Andy
Lost whisperer
leichy
*Angel of Darkness*
Amariee
Carla Elisabeth Parker
Marina
*Nefertiti*
CeLuLoiD
Edward's honey
Zaida
H-elly
josie
Ithara
Mary.Aurora
Ines Emma
Natalie
Valentinchy
Jayne
Lena Reve
Penelope
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Amy




Broj postova : 1
Join date : 09.11.2011

Komentari na izgled foruma - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 4 Emptysri stu 09, 2011 1:19 pm

Meni je pretaman i i ja moram pomicati ljevo desno rezoluvija li je u normali tj. na 100% ako stavim na 75% sva su mi slova tako sitna da ih jedva uspijem pročitati!Možda bi mogli staviti sličice za rankove Admina,moderatora itd,također forum ima preko 200 članova a u proteklih 24 sata ih je bilo samo 3!To je očigledno da se treba početi raditi na 'oživljavanju ' foruma!

Ijoš jedno pitanjeza kraj koliko dugo već imate ovaj skin?
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Komentari na izgled foruma - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 4 Emptyčet stu 10, 2011 1:17 am

Hvala na komentarima.

Skin imamo dosta dugo, znači već dobrih dvije godine, i ne planiramo ga mijenjati, možda će u budućnosti biti nekih promjena, al ne velikih, jer je ovaj skin postao na neki način zaštitni znak ovog foruma. Tako da je moguće da bude nekih promjena što se tiče funkcija, estetike ali to ćemo još vidjeti.

Nadalje, forum je postavljen na normalnu rezoluciju jer je svima drugima okej, probaj pogledati na svojim postavkama, ako ni tada ne budeš imala poboljšanja slobodno mi se ponovno obrati pa ćemo probat riješiti problem. Smile
I u postavkama foruma struktura je na 75% tako da mislim da je to sasvim prihvatljivo za normalan rad i izgled stranice.

Što se tiče članova, valjda si svijesna da mi kao administratori i moderatori foruma ne možemo ljude vući za rukav da nam dolaze, to što je posjećenost mala nije baš na nama, nego smatram da ljudi imaju i druge obaveze i prioritete i svatko dođe koliko može.

Istina da pada posjećenost forumu i da ćemo dati sve od sebe da ga oživimo al i mi imamo neke svoje obaveze i ne stignemo baš sve u 24 sata Smile

Smile Za još dodatna pitanja slobodno pošalji PM. Hvala!
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Komentari na izgled foruma - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 4 Emptypet tra 29, 2016 2:55 am

Kako Vam se sviđa izgled foruma ? Ima li nešto što možemo promijeniti da Vam snalaženje učinimo lakšim? Smile
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Vridor
Knjiški moljac
Vridor


Broj postova : 5
Join date : 25.07.2011
Age : 34
Lokacija : Zagreb

Komentari na izgled foruma - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 4 Emptysub tra 30, 2016 1:23 am

Sviđa mi se novi izgled foruma Smile
[Vrh] Go down
Mary.Aurora
Glavna moderatorica
Mary.Aurora


Broj postova : 315
Join date : 13.09.2009
Age : 32
Lokacija : 結界

Komentari na izgled foruma - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 4 Emptysub tra 30, 2016 2:02 am

Hvala @Vridor puno. Very Happy potrudih se. Cool
[Vrh] Go down
https://www.goodreads.com/user/show/50442231-marija
fidelius




Broj postova : 2
Join date : 29.04.2016
Age : 29

Komentari na izgled foruma - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 4 Emptysub tra 30, 2016 3:00 am

Sviđa mi se, baš je lijepo sve Smile
[Vrh] Go down
babsibou
Knjiški moljac
babsibou


Broj postova : 8
Join date : 15.06.2015

Komentari na izgled foruma - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 4 Emptyuto svi 03, 2016 4:45 pm

I meni se sviđa izgled foruma Very Happy
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Komentari na izgled foruma - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 4 Emptyuto svi 03, 2016 9:23 pm

Drago nam je da Vam se sviđa izgled foruma, uvijek smo otvoreni za neke prijedloge/poboljšanja. Na kraju krajeva forum i je za sve Vas članove. Smile
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Sponsored content





Komentari na izgled foruma - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Komentari na izgled foruma
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» :: Pravila foruma
» ~ Od korica pa do foruma ~
» Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma
» Službena stranica foruma !
» Prva godišnjica foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Čudesan svijet knjiga :: Forum :: Vaše mišljenje o forumu-
Forum(o)Bir: