Čudesan svijet knjiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma

Go down 
+20
Lilah
Katarina
Rookie
Girl in Edwards arms
leichy
Carla Elisabeth Parker
Neyra
Marina
CeLuLoiD
Edward's honey
H-elly
Cherry
Jayne
Natalie
Zaida
Mary.Aurora
Ines Emma
~Mracna Svetlost~
Valentinchy
Penelope
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptyned kol 08, 2010 1:26 pm

Delilah je napisao/la:
Nisam u toku, pa evo pitanjce Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 927249. Zašto su kvizovi zatvoreni?
Zato što nisu aktivni.Ukoliko želite sudjelovati u njima, mi ih lagano otvorimo.
[Vrh] Go down
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptypon kol 09, 2010 1:32 am

Ines Emma je napisao/la:
Delilah je napisao/la:
Nisam u toku, pa evo pitanjce Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 927249. Zašto su kvizovi zatvoreni?
Zato što nisu aktivni.Ukoliko želite sudjelovati u njima, mi ih lagano otvorimo.
Što Ines kaže.
Nisu se pokazali pretjerano aktivnima pa trenutno stoje zaključani. A isto tako nemamo ni voditelje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptypon kol 30, 2010 2:03 am

Ja bi da se rado otvore. Pogotovo Twilight kviz i onaj o knjigama Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 39959. Ali ne želim biti jedina u tome, pa da opet nitko ne sudjeluje.
[Vrh] Go down
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptypon kol 30, 2010 2:10 am

Delilah je napisao/la:
Ja bi da se rado otvore. Pogotovo Twilight kviz i onaj o knjigama Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 39959. Ali ne želim biti jedina u tome, pa da opet nitko ne sudjeluje.
Budemo ih otvorili. No prvo moramo naći voditelje. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Icon_wink
[Vrh] Go down
Natalie
Feather expert
Feather expert
Natalie


Broj postova : 692
Join date : 03.01.2010
Age : 30
Lokacija : Lothlórien

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptypet ruj 03, 2010 11:30 am

A gdje je WIO slikica?? ^^
[Vrh] Go down
http://evanescence-forum.forumotions.net
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptypet ruj 03, 2010 2:31 pm

Natalie je napisao/la:
A gdje je WIO slikica?? ^^
'Who is online' slika? Nisam našla ni jednu prigodnu pa smo zato sad neko vrijeme bez nje, no imam jednu u planu i baš sam ju mislila ovih dana i staviti. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Icon_wink

Edit: Stavljena.
Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Icon_smile


Zadnja promjena: Valentinchy; sub ruj 04, 2010 12:39 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rookie

Rookie


Broj postova : 2
Join date : 02.09.2010
Age : 35
Lokacija : bogu iza nogu :D

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptysub ruj 04, 2010 9:25 am

imam par prigovora ...

kao prvo, pravilo o traženju dopuštnja za otvaranje tema smatram glupim jer onda ako se modu/adminu ne svidi tema zabraniti će otvaranje, a drugih možda zanima to. ja smatram da živimo u slobodno vrijeme i da bi svatko trebao imati pravo otvarati teme (oke, možda ne odmah po registraciji, ali recimo nakon pet dana aktivnosti i 30 postova da dobije tu opciju).

kao drugo, vidim da se dosta toga ovdje vrti oko twilighta. da odmah napomenem, na NEMAM ništa protiv te sage niti protiv spisateljice (najviše iz razloga što nisam ni čitao te knjige pa smatram da ne mogu govoriti protiv nečega sa čime nisam upoznat). mislim da bi trebalo ubaciti malo više raznolikosti i upoznati čitatelje foruma i sa drugim tematikama i piscima. moji prijedlozi bi bili Tolkien (iako vjerojatno svi već znate za njega), Frank Herbert (autor The Dune serijala), Williams i Martin su već u điru koliko vidim, onda malo fantasy humora (čitaj Terry Pratchett) itd. ...

kao treće ... pohvalio bih dizajn foruma i organizaciju (osim gore navedenog pravila). Keep up the good work Very Happy
[Vrh] Go down
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptysub ruj 04, 2010 12:56 pm

@ Rookie

Što se tiče toga da ne smijete tek tako otvarati teme, to bi i bilo glupo da nema svakakvih članova i da su svi dobri i pristojni. Ovime samo nastojimo olakšati posao moderatorima, mada i unatoč tome ponekad nastanu teme bez dopuštenja. I pritom ne mislim recimo na teme o knjigama ili nečem vrijednog rasprave.
I nije stvar u tome sviđa li se modu/adminu tema pa će prema tome dopustiti njeno otvaranje. Ne. Ako tema ima smisla, moglo bi se o njoj raspravljati i postoje ljudi zainteresirani za to, zašto ne? No stvar je u tome što ne želimo one raznorazne igrice, spammanje i gluposti. Otvaramo teme koje će potaknuti članove da raspravljaju i time bolje upoznaju jedni druge.

Da, vrti se dosta toga oko Twilighta kad je toliko popularan, no ne zanemarujemo zbog toga i druge knjige. Pregledaj malo knjižnicu i naći ćeš svašta. Tolkiena već imamo, a druga je stvar što je malo forumaša pročitalo išta njegovo pa onda zato to baš i ne komentiraju.


Hvala na pohvalama i savjetima/kritikama. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Icon_smile
A ako postoji nešto za što bi volio otvoriti temu, slobodno mi se javi s popisom istog na pm. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Icon_wink
[Vrh] Go down
Katarina
Čitatelj
Čitatelj
Katarina


Broj postova : 156
Join date : 15.08.2010
Age : 27
Lokacija : Gryffindor, Hogwarst

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptysri lis 06, 2010 3:25 pm

Svida mi se forum. Zanimljiv je i ima dosta tema koje vrijedi procitati. Pravila mi nisu prestroga, zapravo u njima nista strogo ne vidim. Drago mi je sto nema onih tema igara i tih "gluposti". Mozda do i bude zanimljivo, ali treba nikada i ozbiljan biti.
Sto mi se ne svida?
Neznam, mozda puno tema i trebalo mi je vremena dok neke osnovne konce pohvatam, ali sada je sve OK.
I bilo bi zanimljivo kad bi bilo vise rasprava. U temama koje sam do sada procitala nisam naisla na puno raspava. Vecinom svatko kaze svako svoje misljenje. Nema nekih velikih razlika u misljenjima, a to volim na forumu, jer je sve zanimljivije.
Ali ovo i nisu neke velike zamjerke. Svida mi se i izgled foruma, organizirano je sve i to mi se svida.
[i]
[Vrh] Go down
Lilah
Čitatelj
Čitatelj
Lilah


Broj postova : 251
Join date : 23.05.2010
Age : 26
Lokacija : Shallow grave.

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptyuto stu 02, 2010 11:21 pm

Pitanjce.
Komu se mogu obratiti za promjenu nicka?
Adminovima? Modićima?
Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 6290
[Vrh] Go down
https://facebook.com/stella.twi
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptyuto stu 02, 2010 11:24 pm

Swells je napisao/la:
Pitanjce.
Komu se mogu obratiti za promjenu nicka?
Adminovima? Modićima?
Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 6290
Adminima. Dakle, možeš meni. Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptysri stu 03, 2010 12:04 am

Hoćemo li imati kakav zimski/božićni banner? *trepće okicama* Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 6290
[Vrh] Go down
Evenstar
Moderatorica
Moderatorica
Evenstar


Broj postova : 380
Join date : 04.07.2010
Age : 30
Lokacija : In the middle of Procrastinationville

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptysri stu 03, 2010 12:14 am

Delilah je napisao/la:
Hoćemo li imati kakav zimski/božićni banner? *trepće okicama* Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 6290

Ako će itko *MAAAAAAAAAARY* mrdnut stražnjih dijelom svojeg tjelešca, i ako mu netko prisutan ovdje, koga neću imenovat, ali ima GaGu u avataru, pripomogne, hoćemo Smile
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/peder.nece.stavit.cenzura.cenzuric
Christine von Cahill
Čitatelj
Christine von Cahill


Broj postova : 74
Join date : 20.02.2011
Age : 27
Lokacija : SvUgDjE pO mAlO :P

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptyned vel 20, 2011 10:38 pm

Forum je super,pregledan,dizajn nije kričav,kao kod nekih,već nježan,blag i odmara oči...

A što se pravila tiče-kome su prestroga-nek se ili prošeta nekamo drugamo ili prilagodi većini.Pažljivo sam čitala dotična pravila i uočila da se uopće ne razlikuju od pravila na forumuima na kojima sam ja aktivna ili sam admin...

Sviđa mi se to što nema teme za reklame već se mora tražit dopuštenje za stavljanje linka u potpis.A i u predstavljanju staviš link svog foruma ili bloga,tako da to nije problem...

Drago mi je da sam naišla ovamo jer na nekim forumima uopće nema tema vezanih za rasprave o knjigama pa mi bude dosadno,što ovdje sigurno neće biti slučaj!!Nemam ništa drugo reći doli-samo tako nastavite! books nana

Čitala sam prethodne postove,a na onaj o puno tema sam malne pala sa stolice od smijeha,s dobrim razlogom.Ako je osobi koja je to napisala 200-tinjak tema ovdje puno,što bi tek rekao na forum na kojem ima više od 10 000 tema?

EDIT:Smije li se postati više puta za redom?Na nekim je forumima to zabranjeno,a u pravilima nisam pronašla ništa o tome...
[Vrh] Go down
http://sumrak.forumtwilight.com/
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptypon vel 21, 2011 12:47 am

Na forumu se smije postati više puta za redom Smile . Drago mi je da ti je ugodno na forumu
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Christine von Cahill
Čitatelj
Christine von Cahill


Broj postova : 74
Join date : 20.02.2011
Age : 27
Lokacija : SvUgDjE pO mAlO :P

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptypon vel 21, 2011 1:41 pm

Hvala Very Happy I meni je drago što sam vas pronašla yey
[Vrh] Go down
http://sumrak.forumtwilight.com/
MadamFeliz
Čitatelj
MadamFeliz


Broj postova : 25
Join date : 17.06.2011
Lokacija : Split

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptyuto srp 05, 2011 11:39 am

je li glupo da pišem po nekim temama koje nisu aktivne zadnjih npr. par mjeseci?
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptyuto srp 05, 2011 11:44 am

MadamRosmerta je napisao/la:
je li glupo da pišem po nekim temama koje nisu aktivne zadnjih npr. par mjeseci?

Što bi bilo glupo, treba se oživiti malo forum i probuditi neke teme Razz tako da samo naprijed.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
MadamFeliz
Čitatelj
MadamFeliz


Broj postova : 25
Join date : 17.06.2011
Lokacija : Split

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptyuto srp 05, 2011 11:56 am

drago mi je Smile

već sam krenila u akciju Very Happy
[Vrh] Go down
Angel
Knjiški moljac



Broj postova : 16
Join date : 26.07.2011
Lokacija : In the middle

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptyuto srp 26, 2011 12:56 pm

Zanima me u kojoj temi mogu reklamirati forum?
[Vrh] Go down
Marina
Voditeljica Kviza znanja
Marina


Broj postova : 178
Join date : 01.03.2010
Lokacija : London

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Emptysri srp 27, 2011 5:05 pm

Angel je napisao/la:
Zanima me u kojoj temi mogu reklamirati forum?

Citat :
Na forumu je strogo zabranjen bilo kakav oblik reklamiranja i kao takvo će biti vrlo brzo sankcionirano.

:read:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pitanja o forumu
» ~ Od korica pa do foruma ~
» Komentari na izgled foruma
» Službena stranica foruma !
» Prva godišnjica foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Čudesan svijet knjiga :: Forum :: Vaše mišljenje o forumu-
Forum(o)Bir: