Čudesan svijet knjiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma

Go down 
+20
Lilah
Katarina
Rookie
Girl in Edwards arms
leichy
Carla Elisabeth Parker
Neyra
Marina
CeLuLoiD
Edward's honey
H-elly
Cherry
Jayne
Natalie
Zaida
Mary.Aurora
Ines Emma
~Mracna Svetlost~
Valentinchy
Penelope
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Natalie
Feather expert
Feather expert
Natalie


Broj postova : 692
Join date : 03.01.2010
Age : 30
Lokacija : Lothlórien

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyned vel 21, 2010 8:01 pm

Ajoj.. Baš šteta. Sad
[Vrh] Go down
http://evanescence-forum.forumotions.net
Edward's honey
Čitatelj
Edward's honey


Broj postova : 59
Join date : 27.02.2010
Age : 30
Lokacija : 30 seconds to Mars. Almost there ^^

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptysub vel 27, 2010 10:28 pm

Ja bih samo da pohvalim forum Smile
Jako je prijatan,stručan i dopada mi se Smile
[Vrh] Go down
http://newmoon-balkan.forumotion.net
CeLuLoiD
Forumska dizajnerica
CeLuLoiD


Broj postova : 27
Join date : 28.02.2010
Age : 28
Lokacija : ..::Over the clouds,behind the universe on the pink star::..

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyned vel 28, 2010 9:43 pm

super je forum,extra ideja,dosta originalna...
imam jedan prijedlog,postavite quick reply,,,jer je mnogo dosadno uvijek klikati na post reply x)
[Vrh] Go down
http://www.twilight-saga4ever.com
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyned vel 28, 2010 9:49 pm

HØn|eŸ je napisao/la:
super je forum,extra ideja,dosta originalna...
imam jedan prijedlog,postavite quick reply,,,jer je mnogo dosadno uvijek klikati na post reply x)
Imali smo ga već, ali je maknut iz određenih razloga Wink
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyned vel 28, 2010 10:07 pm

Ines Emma je napisao/la:
HØn|eŸ je napisao/la:
super je forum,extra ideja,dosta originalna...
imam jedan prijedlog,postavite quick reply,,,jer je mnogo dosadno uvijek klikati na post reply x)
Imali smo ga već, ali je maknut iz određenih razloga Wink

A i osobno smatram da je jedina razlika u sekundama. Smile . Nije toliko teško stisnuti "post reply".
A nije se baš ni estetski uklapao u cijeli forum


Zadnja promjena: Penelope; čet oľu 04, 2010 12:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
CeLuLoiD
Forumska dizajnerica
CeLuLoiD


Broj postova : 27
Join date : 28.02.2010
Age : 28
Lokacija : ..::Over the clouds,behind the universe on the pink star::..

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptysri oľu 03, 2010 3:21 pm

Ovo sada je dosta jednostavno,ali i tako treba za ovakvu temu foruma.
Penelope,sta mislite da izmijenite verziju skina?
Da pređete na punBB,znas kakav je moj forum?

E sada,jeste malo komplicirano,ali ja dosta znam sa kodovima u CSS i mogla bi vam pomoci da napravite veoma lijep izgled foruma.

Neko je rekao da treba staviti naslovnice knjiga.Ja se ne slazem jer ne treba ni jednu knjigu isticati toliko.
Na ovom logou sada,imate divnu sliku i ja mislim da bi se slicna mogla iskoristiti.
Tekst je isto poseban,ali trebaju mu neki efekti,ovako izgleda dosta obicno.

Ja bi mogla nesto probati,ali samo mi treba podatak da li ostajete na ovakvoj verziji skina?
U stvari ja bi mogla pokusati da vam napravim neki skin,pa sta mislite,da imate nesto unikatno?
[Vrh] Go down
http://www.twilight-saga4ever.com
Marina
Voditeljica Kviza znanja
Marina


Broj postova : 178
Join date : 01.03.2010
Lokacija : London

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptysri oľu 03, 2010 4:53 pm

Imam jedno pitanje. Kako da se pretplatim da mi dolaze obavijesti da je netko komentirao neku temu i tako za cijeli forum?
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptysri oľu 03, 2010 5:52 pm

Marina je napisao/la:
Imam jedno pitanje. Kako da se pretplatim da mi dolaze obavijesti da je netko komentirao neku temu i tako za cijeli forum?

Profil----> postavke (Uvijek me obavijesti o odgovorima)----> DA


Zadnja promjena: Penelope; čet oľu 04, 2010 12:24 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptysri oľu 03, 2010 6:01 pm

CeLuLoiD je napisao/la:
Ovo sada je dosta jednostavno,ali i tako treba za ovakvu temu foruma.
Penelope,sta mislite da izmijenite verziju skina?
Da pređete na punBB,znas kakav je moj forum?

E sada,jeste malo komplicirano,ali ja dosta znam sa kodovima u CSS i mogla bi vam pomoci da napravite veoma lijep izgled foruma.

Neko je rekao da treba staviti naslovnice knjiga.Ja se ne slazem jer ne treba ni jednu knjigu isticati toliko.
Na ovom logou sada,imate divnu sliku i ja mislim da bi se slicna mogla iskoristiti.
Tekst je isto poseban,ali trebaju mu neki efekti,ovako izgleda dosta obicno.

Ja bi mogla nesto probati,ali samo mi treba podatak da li ostajete na ovakvoj verziji skina?
U stvari ja bi mogla pokusati da vam napravim neki skin,pa sta mislite,da imate nesto unikatno?

Ovako, hvala ti na pomoći i prijedlogu. Moram se još konzultirati sa moderatorskim timom oko promijene skina tj. prelasku na novi. Ali ubiti, da sviđa mi se ideja. Smile
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptysri oľu 03, 2010 6:12 pm

CeLuLoiD je napisao/la:
Ovo sada je dosta jednostavno,ali i tako treba za ovakvu temu foruma.
Penelope,sta mislite da izmijenite verziju skina?
Da pređete na punBB,znas kakav je moj forum?

E sada,jeste malo komplicirano,ali ja dosta znam sa kodovima u CSS i mogla bi vam pomoci da napravite veoma lijep izgled foruma.

Neko je rekao da treba staviti naslovnice knjiga.Ja se ne slazem jer ne treba ni jednu knjigu isticati toliko.
Na ovom logou sada,imate divnu sliku i ja mislim da bi se slicna mogla iskoristiti.
Tekst je isto poseban,ali trebaju mu neki efekti,ovako izgleda dosta obicno.

Ja bi mogla nesto probati,ali samo mi treba podatak da li ostajete na ovakvoj verziji skina?
U stvari ja bi mogla pokusati da vam napravim neki skin,pa sta mislite,da imate nesto unikatno?
Ja sam spominjala to s knjigama, no nisam mislila na naslovnice baš nekih određenih knjiga, već na neke knjige općenito da se lako može zaključiti o kakvoj se vrsti foruma radi. I to sam mislila na logo, da u logu nekako bude izložena neka knjiga, ne određena autorom i naslovom. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Icon_wink

Sviđa mi se ovaj prijedlog o tom novom skinu, no trebali bismo se već jednom odlučiti za jedan koji će nam biti i stalan, a ne da svako malo mijenjamo. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Icon_razz Banneri se mogu mijenjati nakon nekog određenog razdoblja ili u nekim posebnim prigodama, a treba nam i neki stalni logo.
[Vrh] Go down
CeLuLoiD
Forumska dizajnerica
CeLuLoiD


Broj postova : 27
Join date : 28.02.2010
Age : 28
Lokacija : ..::Over the clouds,behind the universe on the pink star::..

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptysri oľu 03, 2010 6:40 pm

Valentinchy je napisao/la:


Ja sam spominjala to s knjigama, no nisam mislila na naslovnice baš nekih određenih knjiga, već na neke knjige općenito da se lako može zaključiti o kakvoj se vrsti foruma radi. I to sam mislila na logo, da u logu nekako bude izložena neka knjiga, ne određena autorom i naslovom. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Icon_wink


Sviđa mi se ovaj prijedlog o tom novom skinu, no trebali bismo se već jednom odlučiti za jedan koji će nam biti i stalan, a ne da svako malo mijenjamo. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Icon_razz Banneri se mogu mijenjati nakon nekog određenog razdoblja ili u nekim posebnim prigodama, a treba nam i neki stalni logo.

hehe,nisam te bas dobro bila razumjela Razz
Meni se jako svidja ova slika sto je sada na logou i ja mislim da cu uspjeti naci nesto slicno sa nekim dodatcima.
Ja bi vam mogla napraviti stalan skin i da samo banere mijenjate ali napisala sam Penelopi PM i valjda nece biti problem sto ce index biti bijel,a pozadina crna xD
[Vrh] Go down
http://www.twilight-saga4ever.com
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptysri oľu 03, 2010 6:52 pm

CeLuLoiD je napisao/la:
Valentinchy je napisao/la:


Ja sam spominjala to s knjigama, no nisam mislila na naslovnice baš nekih određenih knjiga, već na neke knjige općenito da se lako može zaključiti o kakvoj se vrsti foruma radi. I to sam mislila na logo, da u logu nekako bude izložena neka knjiga, ne određena autorom i naslovom. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Icon_wink


Sviđa mi se ovaj prijedlog o tom novom skinu, no trebali bismo se već jednom odlučiti za jedan koji će nam biti i stalan, a ne da svako malo mijenjamo. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Icon_razz Banneri se mogu mijenjati nakon nekog određenog razdoblja ili u nekim posebnim prigodama, a treba nam i neki stalni logo.

hehe,nisam te bas dobro bila razumjela Razz
Meni se jako svidja ova slika sto je sada na logou i ja mislim da cu uspjeti naci nesto slicno sa nekim dodatcima.
Ja bi vam mogla napraviti stalan skin i da samo banere mijenjate ali napisala sam Penelopi PM i valjda nece biti problem sto ce index biti bijel,a pozadina crna xD
Čudno mi je to se boja indexa ne može promijeniti. Btw. već mi je rekla Penelope. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Icon_razz
A dobro, vidjet ćemo što će na kraju iz toga ispasti. Ako si stvarno zainteresirana za rad, ti napravi pa ćemo glasovati. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Icon_wink

I nemoj me više plašiti s istim fontom i bojom slova. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Icon_lol Već sam pomislila da sam senilna, da sam napisala post i zaboravila da sam ga napisala. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Icon_lol
[Vrh] Go down
CeLuLoiD
Forumska dizajnerica
CeLuLoiD


Broj postova : 27
Join date : 28.02.2010
Age : 28
Lokacija : ..::Over the clouds,behind the universe on the pink star::..

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptysri oľu 03, 2010 6:53 pm

hahah

oK...ja cu napraviti...najkasnije do vikenda cete ga imati.
[Vrh] Go down
http://www.twilight-saga4ever.com
Neyra

Neyra


Broj postova : 2
Join date : 08.03.2010
Age : 33

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptypon oľu 08, 2010 10:09 pm

dodajte quick reply
mrsko mi da svaki put klikam na pot reply
[Vrh] Go down
http://html-dizajn.coolbb.net/
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptypon oľu 08, 2010 10:21 pm

Neyra je napisao/la:
dodajte quick reply
mrsko mi da svaki put klikam na pot reply
Već smo objasnili zašto ne želimo Quick reply, a razlog je taj da se smanji spammanje. Ako stvarno želiš nešto komentirati i nemaš potrebe reći samo "Slažem se.", "Sviđa mi se, super je." i sl., neće ti biti problem kliknuti na Post reply. Ionako čekaš samo par sekundi duže. A i preglednost foruma je također već abez toga.
Imali smo ga na početku i vidjeli smo kako je funkcioniralo. Nadam se da ti je sad jasnije. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Icon_smile
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyuto oľu 09, 2010 12:44 am

Valentinchy je napisao/la:
Neyra je napisao/la:
dodajte quick reply
mrsko mi da svaki put klikam na pot reply
Već smo objasnili zašto ne želimo Quick reply, a razlog je taj da se smanji spammanje. Ako stvarno želiš nešto komentirati i nemaš potrebe reći samo "Slažem se.", "Sviđa mi se, super je." i sl., neće ti biti problem kliknuti na Post reply. Ionako čekaš samo par sekundi duže. A i preglednost foruma je također već abez toga.
Imali smo ga na početku i vidjeli smo kako je funkcioniralo. Nadam se da ti je sad jasnije. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Icon_smile

*klima glavom* A i estetski nam se ne sviđa.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Carla Elisabeth Parker
Feather expert
Feather expert
Carla Elisabeth Parker


Broj postova : 781
Join date : 01.03.2010
Age : 31

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyuto oľu 09, 2010 12:46 am

Nije mi jasno zašto će vam quick replay????
Pa ne mogu vjerovat da vam je teško sačekat par sekundi duže.....
[Vrh] Go down
http://forksforum.net
Carla Elisabeth Parker
Feather expert
Feather expert
Carla Elisabeth Parker


Broj postova : 781
Join date : 01.03.2010
Age : 31

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyuto oľu 09, 2010 9:42 pm

Penelope je napisao/la:
Zanima me želite da vam otvorim posebnu temu vezanu za književne likove Smile , gdje ćete moči raspravljati o likovima i njihovim postupcima . ?

Ja osobno mislim da nije potrebno,jer ima jakoo puno književnih likova, a o njima mogu raspravljati u temi pod nekom knjigom što je još bolje jer na taj način još bolje upoznaješ djelo i sve njegove likove i karakteristike.
[Vrh] Go down
http://forksforum.net
Edward's honey
Čitatelj
Edward's honey


Broj postova : 59
Join date : 27.02.2010
Age : 30
Lokacija : 30 seconds to Mars. Almost there ^^

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyuto oľu 09, 2010 10:07 pm

Carla Elisabeth Parker je napisao/la:
Penelope je napisao/la:
Zanima me želite da vam otvorim posebnu temu vezanu za književne likove Smile , gdje ćete moči raspravljati o likovima i njihovim postupcima . ?

Ja osobno mislim da nije potrebno,jer ima jakoo puno književnih likova, a o njima mogu raspravljati u temi pod nekom knjigom što je još bolje jer na taj način još bolje upoznaješ djelo i sve njegove likove i karakteristike.

Slažem se.Smatram da je ovako preglednije i bolje se upozna sama radnja knjige.
[Vrh] Go down
http://newmoon-balkan.forumotion.net
Gost
Gost




Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyuto oľu 23, 2010 1:04 am

Ok je forum, ništa specijalno lijep... no jedino je minus preoštra pravila , i sama sam adminka na jednom forumu, pa vam mogu dati savjet kako voditi forum i sve to
[Vrh] Go down
Edward's honey
Čitatelj
Edward's honey


Broj postova : 59
Join date : 27.02.2010
Age : 30
Lokacija : 30 seconds to Mars. Almost there ^^

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyuto oľu 23, 2010 1:14 am

bebe je napisao/la:
Ok je forum, ništa specijalno lijep... no jedino je minus preoštra pravila , i sama sam adminka na jednom forumu, pa vam mogu dati savjet kako voditi forum i sve to

Ako si već adminka na jednom forumu moraš znati da se pravila moraju poštovati.
I ja sam administrator na forumu od 700 članova i kažem da su ovde pravila idealna,nisu ni blizu preoštra.
[Vrh] Go down
http://newmoon-balkan.forumotion.net
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyuto oľu 23, 2010 1:29 am

Offtopic obrisan!
Ukoliko baš imate potrebu, nastavite preko PM-a, ili se prebacite u Brbljaonicu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyuto oľu 23, 2010 1:54 am

Ovo mi se ne sviđa na forumu:

  • prestroga pravila

  • bezvezne teme

[/list] neljubazno osoblje [/list]
  • oprostite ali bahata adminka, koja uopće ne misli na članove nego samo na ovaj forum


Smile Smile
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyuto oľu 23, 2010 2:02 am

Kao prvo, pravila ovog foruma vrijede za sve članove ( pritom mislim i na sebe i na moderatorice) ne kanim ih mijenjati ni pod koju cijenu. Bila sam na puno foruma i znam kako izgledaju zbog blagih pravila, kao i gdje su sada. Smile

Drugo , teme su ti bezvezne, poslušati ću tvoj savjet kako da popravimo teme i kako da budu zanimljivije.

Na treće i četvrto nemam nikakav komentar, osim da za sve pritužbe obrati mi se na pm Smile


Zadnja promjena: Penelope; sub oľu 27, 2010 10:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptysub oľu 27, 2010 9:24 pm

Postovi quoteani iz teme 'Otkriće foruma Čudesan svijet knjiga'.

Adriatic je napisao/la:
Dakle, dosao sam preko jednog linka. Forum ima ugodan skin i dobro rasporedjene teme. Dolaskom na forum, prvo sto mi je "upalo u oko",je obavijest o zabrani reklamiranja i strogim kaznama za to. Slazem se s tim i nemam nista protiv, ali vas lijepo molim...ono sto sami zabranjujete, nemojte raditi na drugim forumima.
http://www.mojforum.hr/showpost.php?p=875494&postcount=35
Zabrana reklamiranja foruma je stavljena, prvenstveno, jer ne želimo da ovaj forum postane reklama za druge forume.
Isto tako, ima članova koji se samo registriraju, reklamiraju svoj forum u temi za reklamiranje (koju mi, usput, nemamo) i jedini post im bude u toj temi.
Nedavno smo imali članicu koja je prvo zatražila dopuštenje za otvaranje takve teme, i zatim ju otvorila dok mi još nismo odgovorili (što jasno govori da nije čitala pravila).
Dok neki, na meni vrlo bezobrazan način, registriraju se i drugim članovima šalju PM-ove poput : 'Molim te, registriraj se, forum ima jako malo članova...'
To je čak gore, nego da u nekoj temi reklamiraju svoj forum.


Adriatic je napisao/la:
Krivo mislis. Reklama je reklama, ovakva ili onakva. Koliko znam, nitko mi se nije obratio i trazio dozvolu za to. U biti, nisam ni dosao ovdje, da bi se zalio, vec sam mislo da cu naci neku e-knjigu, ali mi je upalo u oko to u vezi reklamiranja, pa sam zato to i napisao. No, nema veze. Ne zelim se prepucavati u vezi toga, ali ako ne zelite da itko reklamira bilo sto, bilo u potpisu, bilo preko pm-a,budite fer pa jednostavno nemojte ni vi to raditi. I to je sve.
Reklame se razlikuju, neke su ovakve, a neke onakve.
Može se tražiti dopuštenje za stavljanje linka vlastitog foruma u potpis.
Bolje mi je da neki član dobije dopuštenje za reklamiranje svog foruma u potpisu, jer uz to, mora biti i aktivan kako bi drugi članovi vidjeli njegov post, a time i potpis (reklamu).Zato mi je draže dati aktivnim članovima dopuštenje, nego da se netko registrira, napiše jedan post za reklamaciju i nikad više ne dođe na forum.
A što se tiče 'ali vas lijepo molim...ono sto sami zabranjujete, nemojte raditi na drugim forumima.', mi ne možemo kontrolirati što naši članovi rade na drugim forumima.
Nadam se da smo to razjasnili Smile
[Vrh] Go down
leichy
Knjiški moljac
leichy


Broj postova : 6
Join date : 05.03.2010

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptysub tra 03, 2010 1:59 am

Evo jedna pohvala, forum je odličan, sviđa mi se, pravila uopće nisu stroga, i nadam se da ćete tako i nastaviti
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 1:12 pm

Imam jedan prijedlog :

Da onu temu "knjižnica" urediti kao da kategoriju i onda u nju kao forum stavljate ta književna djela i usput otvarate temu vezanu za likove.. jer nemam gdje o njima raspravljati
[Vrh] Go down
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 1:14 pm

Lizzy je napisao/la:
Imam jedan prijedlog :

Da onu temu "knjižnica" urediti kao da kategoriju i onda u nju kao forum stavljate ta književna djela i usput otvarate temu vezanu za likove.. jer nemam gdje o njima raspravljati
O likovima možeš raspravljati u temi o knjizi u kojoj se spominju/pojavljuju Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 1:17 pm

Ines Emma je napisao/la:
Lizzy je napisao/la:
Imam jedan prijedlog :

Da onu temu "knjižnica" urediti kao da kategoriju i onda u nju kao forum stavljate ta književna djela i usput otvarate temu vezanu za likove.. jer nemam gdje o njima raspravljati
O likovima možeš raspravljati u temi o knjizi u kojoj se spominju/pojavljuju Wink

Da, ali nije toliko fora kao kada bismo imali zasebnu temu npr. "Da li je Edward dobro učinio kada je napustio Bellu" Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 1:26 pm

Za to imas forks forum.

Ovo je forum o knjigama, a ne o Sumraku.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 1:31 pm

Paddy je napisao/la:
Za to imas forks forum.

Ovo je forum o knjigama, a ne o Sumraku.

Ali zašto ne bismo raspravljali o pojedenim likovima i njihovim postupcima ?????
[Vrh] Go down
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 1:34 pm

Lizzy je napisao/la:
Ali zašto ne bismo raspravljali o pojedenim likovima i njihovim postupcima ?????
Ponovit ću.
Imaš temu o knjigama, raspravljaj o tome u njima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 1:42 pm

Ines Emma je napisao/la:
Lizzy je napisao/la:
Ali zašto ne bismo raspravljali o pojedenim likovima i njihovim postupcima ?????
Ponovit ću.
Imaš temu o knjigama, raspravljaj o tome u njima.

Eh, čemu prijedlozi ako ih vi ne prihvaćate Sad Sad
[Vrh] Go down
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptypon tra 05, 2010 1:43 pm

Lizzy je napisao/la:
Eh, čemu prijedlozi ako ih vi ne prihvaćate Sad Sad
Ukoliko su razumni i imaju smisla, čak bismo i mogli Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyuto tra 13, 2010 1:50 am

Imam jedan prijedlog.

Jel biste mogli otvoriti temu vezanu za reklamiranje, ali gdje bi samo određeni članovi smjeli reklamirati svoje forume. Hvala.. inaće nemam nikakvih kritika. Very Happy
Mislim da je ovo najbolji forum na kojem sam ikada bila, osima jasno foruma vezanih sa Sumrak love love

Penelope je baš super adminica, i super je ovo napravila cheers cheers

[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyuto tra 13, 2010 2:15 am

Hvala na pohvali Smile .
Dobro, zašto nitko ne čita pravila, jasno piše da je bilo kakvo reklamiranje zabranjeno. Pa čak i kada bismo imali temu sa privilergiranim korisnicima. Reklamiranje je reklamiranje. Jedino što je dozvoljeno je staviti link foruma u potpis, ali to prvo moraš zaraditi svojom aktivnošću Smile Jasno?
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyčet tra 22, 2010 10:07 pm

Sva ona pitanja u vezi foruma sam prebacila ovdje pa ćemo tamo nastaviti sa problemima oko foruma
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Marina
Voditeljica Kviza znanja
Marina


Broj postova : 178
Join date : 01.03.2010
Lokacija : London

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyuto svi 04, 2010 8:00 am

Kod ove teme, ne mogu postat jer mi onda piše "Samo privilegirani/e korisnici/e moľe/gu odgovarati na teme/postove."


[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyčet lip 10, 2010 10:15 pm

Super je forum, samo tako nastavite. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Herz Žao mi je što nisam češće tu, ali u školi je ludnica, pošto sad završavam osnovnu. Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Icon_rolleyes Kad počnu praznici, nećete me se moć riješiti Very Happy
[Vrh] Go down
Girl in Edwards arms
Čitatelj
Girl in Edwards arms


Broj postova : 22
Join date : 11.06.2010
Age : 27
Lokacija : Negdje ispod zvijezda.(:

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptypet lip 11, 2010 10:41 am

Želim vas pohvalat. Stvarno ste super.
I jedno pitanje. U boji smiju pisati svi članovi ili samo dio stuffa??
[Vrh] Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptypet lip 11, 2010 2:32 pm

Girl in Edwards arms je napisao/la:
Želim vas pohvalat. Stvarno ste super.
I jedno pitanje. U boji smiju pisati svi članovi ili samo dio stuffa??
Svi Wink
[Vrh] Go down
Marina
Voditeljica Kviza znanja
Marina


Broj postova : 178
Join date : 01.03.2010
Lokacija : London

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyned lip 27, 2010 11:31 pm

Gdje je tema s prvom poglavljem knjige o True Blood-u?
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyned lip 27, 2010 11:59 pm

Marina je napisao/la:
Gdje je tema s prvom poglavljem knjige o True Blood-u?

https://svijetknjiga.forumcroatian.com/portal-f4/novonovo-t417.htm
Link ti je na Algoritmovoj stranici Smile
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Marina
Voditeljica Kviza znanja
Marina


Broj postova : 178
Join date : 01.03.2010
Lokacija : London

Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptypon lip 28, 2010 12:08 am

Penelope je napisao/la:
Marina je napisao/la:
Gdje je tema s prvom poglavljem knjige o True Blood-u?

https://svijetknjiga.forumcroatian.com/portal-f4/novonovo-t417.htm
Link ti je na Algoritmovoj stranici Smile

Hvala, to je to. Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Emptyned kol 08, 2010 1:19 pm

Nisam u toku, pa evo pitanjce Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 927249. Zašto su kvizovi zatvoreni?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma   Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pitanja o forumu
» :: Pravila foruma
» ~ Od korica pa do foruma ~
» Komentari na izgled foruma
» Službena stranica foruma !

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Čudesan svijet knjiga :: Forum :: Vaše mišljenje o forumu-
Forum(o)Bir: