Čudesan svijet knjiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitanja o forumu

Go down 
+2
Carla Elisabeth Parker
Penelope
6 posters
Autor/icaPoruka
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptyuto pro 29, 2009 4:05 pm

Ovdje možete pitati bilo što vezano uz organizaciju foruma, održavanje i tome slično.
Ukratko, sva pitanja vezana uz sam forum. Pitanja o forumu Icon_wink
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Gost
Gost




Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptypet oľu 12, 2010 11:25 pm

ImAm pItAnJe GdJe MoGu ReKlAmIrAtI sVoJ fOrUm
[Vrh] Go down
Carla Elisabeth Parker
Feather expert
Feather expert
Carla Elisabeth Parker


Broj postova : 781
Join date : 01.03.2010
Age : 31

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptypet oľu 12, 2010 11:28 pm

Zamolila bih te kad bi iz profila obrisala ovo ništaaaaaaa jer to apsolutno ništa ne znači i samo proširuje forum.
A reklamiranje foruma sredi s administratoricom,uostalom reklamiranje foruma je zabranjeno.
[Vrh] Go down
http://forksforum.net
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptypet oľu 12, 2010 11:33 pm

Black girl je napisao/la:
ImAm pItAnJe GdJe MoGu ReKlAmIrAtI sVoJ fOrUm
Reklamiranje na ovom forumu je strogo zabranjeno. A isto to jasno piše i na početnoj stranici. Dakle, zabranjeno je u bilo kojoj temi pisati o tome i reklamirati, a isto tako slati pm-ove takvog sadržaja drugim članovima.
Eventualno možeš dobiti dopuštenje da staviš link u potpis. Pitanja o forumu Icon_wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptysri oľu 24, 2010 1:13 am

Ja imam jedno pitanje, koji sve rankove postoje na forumu, i kako mogu dobiti one specijalne rankove ( tipa moderatori i to). Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptysri oľu 24, 2010 1:16 am

Lulu je napisao/la:
Ja imam jedno pitanje, koji sve rankove postoje na forumu, i kako mogu dobiti one specijalne rankove ( tipa moderatori i to). Very Happy Very Happy
Moderatore biraju administratori i za njih nema prijavljivanja.
Imamo specijalni rank 'Feather Expert' koji je dobila članica Natalie u natječaju za recenziju u kojem je pobijedila.Također imamo i voditelje kvizova. Smile Specijalni rank možeš dobiti ukoliko otvorimo neki natječaj i ti pobijediš ili ako učiniš nešto korisno za forum, kao CeLuLoiD - ona je 'Forumska dizajnerica' Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptysri oľu 24, 2010 1:18 am

Ines Emma je napisao/la:
Lulu je napisao/la:
Ja imam jedno pitanje, koji sve rankove postoje na forumu, i kako mogu dobiti one specijalne rankove ( tipa moderatori i to). Very Happy Very Happy
Moderatore biraju administratori i za njih nema prijavljivanja.
Imamo specijalni rank 'Feather Expert' koji je dobila članica Natalie u natječaju za recenziju u kojem je pobijedila.Također imamo i voditelje kvizova. Smile Specijalni rank možeš dobiti ukoliko otvorimo neki natječaj i ti pobijediš ili ako učiniš nešto korisno za forum, kao CeLuLoiD - ona je 'Forumska dizajnerica' Wink

Aha, šta se ne mogu nikako prijaviti Sad Sad za moderatoricu ili tako nešto...
[Vrh] Go down
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptysri oľu 24, 2010 1:24 am

Lulu je napisao/la:
Aha, šta se ne mogu nikako prijaviti Sad Sad za moderatoricu ili tako nešto...
Ne.
Moderatore osobno biraju administratori i za njih nema nikakvih prijava niti natječaja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptypon tra 05, 2010 12:18 am

Zanima me kada je nastao ovaj forum ?, tko ga vodi ?. Smile Smile Smile
[Vrh] Go down
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptypon tra 05, 2010 12:19 am

Lizzy je napisao/la:
Zanima me kada je nastao ovaj forum ?, tko ga vodi ?. Smile Smile Smile
13.09.2009.
Administratorica je Penelope.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptypon tra 05, 2010 12:25 am

Kako mogu dobiti ove neke rankove
čitatelj

I kakvi sve rankovi postoje, tj. jel mi možemo birati šta želimo biti ili ne ?
[Vrh] Go down
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptypon tra 05, 2010 12:28 am

Penelope je napisao/la:
Specijalni rankovi
Znači rankovi koji su dodijeljeni ili jer je administraciji i moderaturi trebala pomoć oko nekih tema ili jer su se pojedini članovi iskazali u nekom drugom području.


  • Voditeljica "kviza znanja" : Carla Elisabeth Parker - Preuzela na sebe brigu o "Kvizu znanja" te o proglašenju tjednog pobjednika.

  • Voditeljica kviza "Koliko poznajete knjige" : Marina - Preuzela na sebe brigu o kvizu " Koliko poznajete knjige" te o proglašenju tjednog pobjednika.

  • Forumska dizajnerica : CeLuLoiD - Pomogla nam u više navrata urediti forum sa svojim kreativnim idejama.

  • Knjižničarka : Valentinchy - Brine se za temu "Top 5 knjiga" - objašnjava pravila , održava temu, objavljuje pobjedničku knjigu.

  • Feather Expert : Natalie - Titula za nagradu u natječaju"Vaša recenzija na jednu od knjiga"

Preporučam ti da pročitaš 'Pravila foruma' i 'Sve o forumu' jer tamo se nalaze odgovori na mnoga pitanja Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptysub lip 05, 2010 2:16 pm

Imam nekoliko pitanja:

1. Tko je administratorica osim Penelope i tko su sve moderatorice ?
2. Gdje mogu reklamirati forume ?
3. Gdje i kako mogu kupiti knjige ?
4. Zašto nemamo veći izbor knjiga?
5. Gdje se nalaze pravila foruma?
[Vrh] Go down
Carla Elisabeth Parker
Feather expert
Feather expert
Carla Elisabeth Parker


Broj postova : 781
Join date : 01.03.2010
Age : 31

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptysub lip 05, 2010 2:25 pm

1.Moderatorice su Ines Emma, Mary Aurora, Valentinchy i ja.
2.Reklamiranje foruma je strogo zabranjeno, jedino možeš staviti link foruma u potpis.
3.Ovdje možeš naći sve o tome gdje i kako možeš kupiti knjige KLIK
4.Na što točno misliš kad pitaš ''Zašto nemamo veći izbor knjiga''?
5.Pravila foruma --> KLIK


EDIT by Penelope:
Pretpostavljam da je mislila na to što nemamo veći izbor knjiga koje su na popustu. Smile Što se toga tiče postepeno će se broj knjiga povećavati, mislim da ovih 5 knjiga nije mala stvar.
[Vrh] Go down
http://forksforum.net
Gost
Gost




Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptysub lip 05, 2010 2:33 pm

Hvala, da mislila sam na to što je Penny ( jel te mogu tak zvati, predugačko mi je za pisati tvoj nadimak) rekla. Aha a kada će se povećati taj broj. ?
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptysub lip 05, 2010 2:46 pm

Dea je napisao/la:
Hvala, da mislila sam na to što je Penny ( jel te mogu tak zvati, predugačko mi je za pisati tvoj nadimak) rekla. Aha a kada će se povećati taj broj. ?

Možeš me tako zvati Laughing . Ne mogu ti reći kada, ( sve ovisi o mojim obavezama i kako se dogovorim sa Algoritmom),ali bez brige vjerujem da će kao i uvijek do sada sve biti napisano na portalu foruma.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Ksaida
Knjiški moljac
Ksaida


Broj postova : 13
Join date : 09.05.2010

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptypon srp 26, 2010 1:56 am

što ne uvedete quick reply? mnogo me nervira ovaj način odgovaranja -.-
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptypon srp 26, 2010 2:36 am

Ksaida je napisao/la:
što ne uvedete quick reply? mnogo me nervira ovaj način odgovaranja -.-

Već par puta smo rekli razloge,, al glavni je taj da su nam s njom ružne teme Nije tako teško kliknut na Post Reply, a malo tko danas ima toliko spor Internet da ne bi mogao pričekati da mu se otvori idući prozor, tako da ništa od toga .

[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Ksaida
Knjiški moljac
Ksaida


Broj postova : 13
Join date : 09.05.2010

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptypon srp 26, 2010 2:52 pm

Meni nisu ružne teme sa quick reply-om, a nije mi ni spor net, samo mrzim da čekam da mi se otvori. I često se zeznem i kliknem na ,,tew topic" -.-
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptysri kol 18, 2010 1:44 am

Gdje mogu reklamirati svoj forum ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nana
[Vrh] Go down
Carla Elisabeth Parker
Feather expert
Feather expert
Carla Elisabeth Parker


Broj postova : 781
Join date : 01.03.2010
Age : 31

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptysri kol 18, 2010 1:45 am

Jelena je napisao/la:
Gdje mogu reklamirati svoj forum ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nana

Možeš staviti link u potpis.

EDIT by Penelope:
No to ti mora odobriti administrator ( u ovom slučaju, ja)
[Vrh] Go down
http://forksforum.net
Gost
Gost




Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptysri kol 18, 2010 1:54 am

Zašto nemate neke posebne teme za reklamiranje ? Također bilo bi poželjno da uvede quick reply
[Vrh] Go down
Evenstar
Moderatorica
Moderatorica
Evenstar


Broj postova : 380
Join date : 04.07.2010
Age : 30
Lokacija : In the middle of Procrastinationville

Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Emptysri kol 18, 2010 2:01 am

Jelena je napisao/la:
Zašto nemate neke posebne teme za reklamiranje ? Također bilo bi poželjno da uvede quick reply

Zato jer ovo nije forum o reklamiranju nego o knjigama Very Happy *zezam se samo Razz* Prošvrljaj malo pravilima i sve će ti biti jasno. Usto, imaš i na početnoj stranici (indexu) boldano.

A što se tiče quick reply... Imaš odmah gore, iznad svog prvog posta razlog.

Citat :
Već par puta smo rekli razloge,, al glavni je taj da su nam s njom ružne teme Nije tako teško kliknut na Post Reply, a malo tko danas ima toliko spor Internet da ne bi mogao pričekati da mu se otvori idući prozor, tako da ništa od toga .

[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/peder.nece.stavit.cenzura.cenzuric
Sponsored content





Pitanja o forumu Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja o forumu   Pitanja o forumu Empty

[Vrh] Go down
 
Pitanja o forumu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novosti na forumu
» Vaš prvi dan na forumu
» Pitanja, prijedlozi i pohvale/kritike u vezi foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Čudesan svijet knjiga :: Forum :: Sve o forumu-
Forum(o)Bir: