Čudesan svijet knjiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptyčet ruj 24, 2009 7:11 pm

Dobrodošli na hrvatski forum posvećen knjigama!

Kao što ste mogli vidjeti na portalu , ovaj forum je posvećen knjigama.

Ovo je tema predviđena za vas dragi gosti.

Ovdje nam slobodno kažite ako imate bilo kakvih problema u vezi registracije ili imate pitanja.

U koliko želite sudjelovati na Forumu za to će vam biti potrebna Registracija
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
little b
Gost




Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptypon tra 12, 2010 9:34 pm

Problem sa registracijom!

Želim se registrirati s nadimkom little baby. Sve sam uredno napisala i sredila i došao mi je mail sa onim aktivacijskim linkom. I kad kliknem na lik piše: Aktivacijski ključ koji si unio/la ne odgovara niti jednom u naąoj bazi podataka.

Gdje je problem? : 😱
I sad kad želim postati ovaj post pod imenom little baby, ono mi odbija i kaže da je već netko registriran pod tim imenom!!! Pa kaj se sad događa?! angry
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptypon tra 12, 2010 9:39 pm

little b je napisao/la:
Problem sa registracijom!

Želim se registrirati s nadimkom little baby. Sve sam uredno napisala i sredila i došao mi je mail sa onim aktivacijskim linkom. I kad kliknem na lik piše: Aktivacijski ključ koji si unio/la ne odgovara niti jednom u naąoj bazi podataka.

Gdje je problem? : 😱
I sad kad želim postati ovaj post pod imenom little baby, ono mi odbija i kaže da je već netko registriran pod tim imenom!!! Pa kaj se sad događa?! angry

Vjerojatno je došlo do problema u serveru, ja sam ti aktivirala registracijski ključ. Probaj sada i dobrodošla na forum!
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Knjige f
Gost




Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: razmena banera   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptyčet tra 15, 2010 7:47 pm

Imam jedan lep forum o knjigama. Nadam se da bi ovde bilo zainteresovanih da se uclane na njega kao sto mislim da bi i na mom forumu bilo zainteresovanih clanova za vas forum. Stoga, mislila sam da bi bilo lepo da razmenimo banere kao reklamu. Radi se o forumu
Evo koda banera.


Pa sta kazete? Smile
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptyčet tra 15, 2010 9:11 pm

Knjige f je napisao/la:
Imam jedan lep forum o knjigama. Nadam se da bi ovde bilo zainteresovanih da se uclane na njega kao sto mislim da bi i na mom forumu bilo zainteresovanih clanova za vas forum. Stoga, mislila sam da bi bilo lepo da razmenimo banere kao reklamu. Radi se o forumu
Evo koda banera.


Pa sta kazete? Smile

Kao prvo ovo nije nikakav način suradnje. Zar je tako teško doći i registrirati se i onda mi poslati PM da se dogovorimo. Ako je tako teško, onda nemamo o čemu razgovarati.
I ovo je čista reklama, brišem linkove tvog foruma.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Zbunjena
Gost




Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptyuto ruj 14, 2010 1:39 am

Ja još uvijek ne znam dal da se registriram ili ne... mislim registrirala bih se.. al nekako mi ozbiljno djeluje ovaj foruma. I ako nema puno članova... svejedno mi previše svega... ima
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptyuto ruj 14, 2010 1:44 am

Zbunjena je napisao/la:
Ja još uvijek ne znam dal da se registriram ili ne... mislim registrirala bih se.. al nekako mi ozbiljno djeluje ovaj foruma. I ako nema puno članova... svejedno mi previše svega... ima

A čega je tebe strah draga ? Wink
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Zbunjena
Gost




Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptysri ruj 15, 2010 12:31 am

Pa nije me stah, al forum mi je jako ozbiljan, nisam još vidla tako neke ozbiljne forume . Također mi je čudno vidjeti da ima toliko obožavatelja knjiga al to je dobro Very Happy .. nadam se da će forum još dugo biti aktivan
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptysri ruj 15, 2010 1:30 am

Zbunjena je napisao/la:
Pa nije me stah, al forum mi je jako ozbiljan, nisam još vidla tako neke ozbiljne forume . Također mi je čudno vidjeti da ima toliko obožavatelja knjiga al to je dobro Very Happy .. nadam se da će forum još dugo biti aktivan
Nije forum ozbiljan, nego neka pravila i red trebaju postojati da nebi nastao metež. Jesi li onda odlučila hoćeš li se registrirati? Makar forum djeluje 'ozbiljno' imamo i mi tu neke vesele bubice koje nas sve nasmijavaju i uljepšavaju nam dan. Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! 927249
[Vrh] Go down
Lady
Gost




Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptyned ruj 26, 2010 1:12 am

Mene zanima dali se može na ovom forumu reklamirati. Također imam i pitanje u vezi one suradnje kako mogu dobiti više informacija o tome a da se ne moram reg. na forum.
Hvala! Very Happy
[Vrh] Go down
Evenstar
Moderatorica
Moderatorica
Evenstar


Broj postova : 380
Join date : 04.07.2010
Age : 30
Lokacija : In the middle of Procrastinationville

Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptyned ruj 26, 2010 1:24 am

Lady je napisao/la:
Mene zanima dali se može na ovom forumu reklamirati. Također imam i pitanje u vezi one suradnje kako mogu dobiti više informacija o tome a da se ne moram reg. na forum.
Hvala! Very Happy
Nažalost, reklamiranje je na ovom forumu strogo zabranjeno. Vjerujem da to piše (i to podebljano) na indexu (tj. početnoj stranici).
A što se suradnje tiče, ne znam na koju suradnju misliš točno.
Ako misliš na suradnju s Algoritmom, možeš se o tome informirati upravo ovdje, ali ne znam koliko će ti to biti od pomoći, budući da je ta suradnja isključivo za članove foruma, dakle za registrirane.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/peder.nece.stavit.cenzura.cenzuric
Lady
Gost




Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptyned ruj 26, 2010 1:31 am

A kako mogu doči do više informacija o ovom forumu al i o toj suradnji. Zbilja me zanima Very Happy
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptyned ruj 26, 2010 1:39 am

Sve važne informacije o ovom forumu, slobodno možeš pročitati ovdje. Smile
Što se tiče suradnje možeš me pitati na e-mail adresi: cudesan.svijetknjiga@gmail.com. Ukratko ćeš dobiti informaciju o tome, al za sve detalje ipak ćeš se morati registrirati. Jer je to privilegija koju imaju samo registrirani članovi foruma.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
curious
Gost




Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptysub lis 16, 2010 10:29 pm

prijavila sam se pod nadimkom Arya i dobila sam aktivacijski link i sve, ali mi ja nakon 20ak minuta došao mail da sam obrisana O.o pisalo je da kontaktiram administratora ako me zanima zašto, pa eto..
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptysub lis 16, 2010 10:56 pm

curious je napisao/la:
prijavila sam se pod nadimkom Arya i dobila sam aktivacijski link i sve, ali mi ja nakon 20ak minuta došao mail da sam obrisana O.o pisalo je da kontaktiram administratora ako me zanima zašto, pa eto..

I ja sam dobila tu obavijest da je došlo do pogreške u serveru foruma. Probaj se ponovno registrirati a ja ću pobrati kontaktirati Forumotion da vidiš što da učinim da spriječim ovakve al i slične slučajeve. Smile Nitko od nas Moderatorica i Administratrica te sigurno nije bez razloga obrisalo.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
MadamRos
Gost




Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptypon lip 13, 2011 1:04 pm

također imam problem sa registracijom i nevažećim aktivacijskim ključem Sad

odabrano korisničko ime mi je 'MadamRosmerta'

p.s. i ako možete popraviti i mojoj sestri Sabriel Wink

unaprijed hvala!
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptypet lip 17, 2011 11:59 am

MadamRos je napisao/la:
također imam problem sa registracijom i nevažećim aktivacijskim ključem Sad

odabrano korisničko ime mi je 'MadamRosmerta'

p.s. i ako možete popraviti i mojoj sestri Sabriel Wink

unaprijed hvala!

Popravljeno, dobrodošle na forum!
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
MadamFeliz
Čitatelj
MadamFeliz


Broj postova : 25
Join date : 17.06.2011
Lokacija : Split

Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Emptypet lip 17, 2011 3:08 pm

zahvaljujemo! Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty
PostajNaslov: Re: Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!   Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga! Empty

[Vrh] Go down
 
Dobrodošli na forum Čudesan svijet knjiga!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Čudesan svijet knjiga - Facebook
» Čudesan svijet knjiga - Facebook
» Čudesan svijet knjiga- Obavijest!
» Vodič kroz Čudesan svijet knjiga
» Knjiga ili film

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Čudesan svijet knjiga :: Forum :: Za goste-
Forum(o)Bir: