Čudesan svijet knjiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vampirske knjige

Go down 
+21
Christine von Cahill
NightWisp
Lilah
Floria
BookLover
Linn
Katarina
bassgirl
Evenstar
Rashomon
Antonia
Valentinchy
WantedVictor
Liesel
Natalie
Kaliopi
Jayne
Nina
Lena Reve
Zaida
Penelope
25 posters

Najbolje knjige sa vampirskom tematikom
Sumrak saga
Vampirske knjige I_vote_lcap37%Vampirske knjige I_vote_rcap
 37% [ 24 ]
Vampir Lestat
Vampirske knjige I_vote_lcap8%Vampirske knjige I_vote_rcap
 8% [ 5 ]
U anđeoskom liku zvijeri
Vampirske knjige I_vote_lcap9%Vampirske knjige I_vote_rcap
 9% [ 6 ]
Vampirski dnevnici 1: Buđenje
Vampirske knjige I_vote_lcap11%Vampirske knjige I_vote_rcap
 11% [ 7 ]
Kuća noći
Vampirske knjige I_vote_lcap11%Vampirske knjige I_vote_rcap
 11% [ 7 ]
Drakula
Vampirske knjige I_vote_lcap6%Vampirske knjige I_vote_rcap
 6% [ 4 ]
Ja sam legenda
Vampirske knjige I_vote_lcap2%Vampirske knjige I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Intervju s vampirom
Vampirske knjige I_vote_lcap6%Vampirske knjige I_vote_rcap
 6% [ 4 ]
Serijal 'Besmrtnici'
Vampirske knjige I_vote_lcap8%Vampirske knjige I_vote_rcap
 8% [ 5 ]
Serijal o Sookie Stackhouse
Vampirske knjige I_vote_lcap2%Vampirske knjige I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ukupno glasova : 65
 

Autor/icaPoruka
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysri srp 14, 2010 2:39 pm

Koje su po vama najbolje vampirske knjige? Smile
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Zaida
Čitatelj
Zaida


Broj postova : 95
Join date : 20.09.2009
Age : 28
Lokacija : infinity and beyond^^

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptypon srp 19, 2010 5:29 pm

Prema meni su to knjige Anne Rice s kojima je zapravo počela moja fascinacija vampirima. Nakon nje tu slijede knjige Viktorie Faust koju sam uzela kad sam se zasitila Anne Rice. Nemam ništa protiv Vampirskih dnevnika ali su mi bili poprilično dosadni pa sam zato pročitala samo prve dvije knjige. Kuću noći ni nisam pokušavala pročitati jer mi se sve to učinilo kao jedan teen roman s gothic tematikom, nešto tipa Vampire Kisses. Rolling Eyes
Od laganijih vampirskih knjiga pročitala sam Morganville vampires koje su dobre za ubiti dosadu. Sumrak sagu bih svrstala istu u tu kategoriju makar mi već izlazi na uši. Davno sam pročitala i Draculu koji me se nije baš dopao (možda bih ga morala ponovo pročitati). Ako se sjetim još koje koja mi je ostala u pamćenju, dopišem. ^^
[Vrh] Go down
Lena Reve
Knjižničarka
Knjižničarka
Lena Reve


Broj postova : 715
Join date : 29.09.2009
Age : 33
Lokacija : Fangtasia

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyuto srp 20, 2010 12:43 pm

Knjige Sumrak sage su mi najdraže knjige,ali najbolja knjiga vampirske tematike mi je definitivno UALZ,a slijedi je Vampir Lestat.Po meni,takvi bi vampiri trebali biti,a i Viktoria i Anne su taj posao savršeno obavile.
[Vrh] Go down
http://booklalaland.blogspot.com
Nina
Čitatelj
Nina


Broj postova : 69
Join date : 26.07.2010
Age : 31
Lokacija : With Crispian is Sleepy Hollow <3

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptypon srp 26, 2010 10:28 pm

I ja moram reći Sumrak saga. Teško je ne voljet te knjige. Zavuču ti se pod kožu, ako ne zbog tematike onda barem zbog stila pisanje (meni se sviđa oboje)
[Vrh] Go down
Jayne
Čitatelj
Jayne


Broj postova : 181
Join date : 25.12.2009
Age : 30

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyuto srp 27, 2010 4:48 pm

Glasah za vampirske dnevnike 1: Buđenje
Ugodno su me iznenadili, a da sam bila jako skeptična kada sam ih uzimala u ruke.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyuto kol 03, 2010 12:53 pm

Glasah za sumrak jer sam s tom knjigom zapravo (kolko-tolko) i 'zavoljela' vampire.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyuto kol 17, 2010 2:11 pm

Malo mi je smijesno sto ovdje nema Stokerove Drakule.
[Vrh] Go down
Lena Reve
Knjižničarka
Knjižničarka
Lena Reve


Broj postova : 715
Join date : 29.09.2009
Age : 33
Lokacija : Fangtasia

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyuto kol 17, 2010 2:40 pm

Kako se te knjige nisam sjetila? Shocked Rekla bih da je to remek-djelo vampirske tematike.
[Vrh] Go down
http://booklalaland.blogspot.com
Kaliopi
Čitatelj
Kaliopi


Broj postova : 33
Join date : 17.08.2010
Age : 41
Lokacija : u svojim mislima

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyuto kol 17, 2010 5:31 pm

Glasala sam za Sumrak sagu jer mi je to najdraža knjiga o vampirima ovdje ponuđena.
Nisu ni Vampirski dnevnici loši, ali sa Sumrak serijalom je započela moja ljubav prema knjigama te tematike.
[Vrh] Go down
Natalie
Feather expert
Feather expert
Natalie


Broj postova : 692
Join date : 03.01.2010
Age : 30
Lokacija : Lothlórien

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysri kol 18, 2010 1:20 pm

Delilah je napisao/la:
Glasah za sumrak jer sam s tom knjigom zapravo (kolko-tolko) i 'zavoljela' vampire.

Isti razlog i kod mene.
[Vrh] Go down
http://evanescence-forum.forumotions.net
Liesel
Čitatelj
Liesel


Broj postova : 175
Join date : 07.04.2010
Age : 28

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysri kol 25, 2010 4:30 pm

I ja sam glasala za Sumrak iako su mi i knjige iz Kuće Noći super.
[Vrh] Go down
http://tocaforever.blog.hr
WantedVictor
Čitatelj
WantedVictor


Broj postova : 80
Join date : 25.08.2010
Age : 28
Lokacija : Đakovo

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysri kol 25, 2010 8:02 pm

kuća noći
[Vrh] Go down
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyčet kol 26, 2010 12:33 am

Darkness je napisao/la:
I ja sam glasala za Sumrak iako su mi i knjige iz Kuće Noći super.
WantedVictor je napisao/la:
kuća noći
Bilo bi poželjno da napišete i zašto su vam baš ta knjige bolje od drugih navedenih. Ipak je razlog važniji od samog navođenja, a mislim da i ostale, kao i mene, zanima zašto ste baš za te glasali. Vampirske knjige Icon_wink


Kad smo već kod toga, ja glasah za U anđeoskom liku zvijeri. Od ovih na popisu pročitah samo Sumrak sagu (Kuću noći nisam jer nisam čula baš pozitivne kritike za nju, a Vampirski dnevnici i Vampir Lestat mi još nisu imali priliku doći u ruke.) i to pa sam birala između tih dviju.
Sumrak saga mi je bila jedna od najvećih opsesija, no vrijeme je to promijenilo što zbog toga jer sam shvatila da nije sve u njoj tako savršeno kakvim mi se u početku činilo, što zbog prevelike komercijalizacije koja ju je iskvarila do srži.
Zato glasah za UALZ koju sam btw. tek nedavno pročitala i koja me totalno oduševila. *______* Knjiga je prepuna savršenih opisa i još savršenijih citata. A da ne spominjem Damiana i to što je književnica naša (i kojoj btw, obožavam i ime i prezime).
Vampirske knjige Herz
[Vrh] Go down
Liesel
Čitatelj
Liesel


Broj postova : 175
Join date : 07.04.2010
Age : 28

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyčet kol 26, 2010 12:52 am

Zašto sam glasala baš za Sumrak? Zato što su mi knjige preljepe i sigurno ću ih pročitati još barem jednom. Sva ta borba za jednu osobu, svo to savršenstvo... jednostavno mi knjigu čine fascinantnom. Volim takve knjige i općenito love

Zašto nisam glasala za Kuću Noći? Zato što mi je Sumrak realnija i ozbiljnija priča Smile

A zašto nisam glasala za ove ostale knjige? Zato što ih još (nažalost) nisam pročitala.
[Vrh] Go down
http://tocaforever.blog.hr
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyčet kol 26, 2010 1:24 am

Darkness je napisao/la:

Zašto nisam glasala za Kuću Noći? Zato što mi je Sumrak realnija i ozbiljnija priča Smile

Čim ima vampira i vukodlaka. By-by realnost. Razz
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Liesel
Čitatelj
Liesel


Broj postova : 175
Join date : 07.04.2010
Age : 28

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyčet kol 26, 2010 1:27 am

Penelope je napisao/la:
Darkness je napisao/la:

Zašto nisam glasala za Kuću Noći? Zato što mi je Sumrak realnija i ozbiljnija priča Smile

Čim ima vampira i vukodlaka. By-by realnost. Razz

Ma da, ali opet xD Neznam kako da to opišem... To je bila prva riječ koja mi je pala na pamet Razz Very Happy
[Vrh] Go down
http://tocaforever.blog.hr
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyčet kol 26, 2010 1:30 am

Darkness je napisao/la:
Penelope je napisao/la:
Darkness je napisao/la:

Zašto nisam glasala za Kuću Noći? Zato što mi je Sumrak realnija i ozbiljnija priča Smile

Čim ima vampira i vukodlaka. By-by realnost. Razz

Ma da, ali opet xD Neznam kako da to opišem... To je bila prva riječ koja mi je pala na pamet Razz Very Happy

To mi je prvo upalo u oko, u istoj rečenici realnost i Sumrak Saga.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
WantedVictor
Čitatelj
WantedVictor


Broj postova : 80
Join date : 25.08.2010
Age : 28
Lokacija : Đakovo

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyčet kol 26, 2010 1:45 pm

WantedVictor je napisao/la:
kuća noći
Bilo bi poželjno da napišete i zašto su vam baš ta knjige bolje od drugih navedenih. Ipak je razlog važniji od samog navođenja, a mislim da i ostale, kao i mene, zanima zašto ste baš za te glasali. Vampirske knjige Icon_wink

ohh sry, evo saču..
dakle, kuća noći mi je naj zato što sam od sveg navedenog pročitala sam nju i vampirske dnevnike (al namjeravam i u anđeoskom liku zvijeri --> kad je kupim, nema kod nas u knjižnici shrug ) ...sumrak nisam pročitala, a nisam ni gledala filmove, jednostavno neznam ne privlače me te knjige Suspect
tak da eto kuća noći mi je najbolja
[Vrh] Go down
Antonia
Knjiški moljac
Antonia


Broj postova : 13
Join date : 28.08.2010
Lokacija : Šibenik

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysub kol 28, 2010 11:32 am


Po meni najbolje vampirske knjige su Vampirske kronike Anne Rice. Kod nas su izdane (tj. prevedene na hrvatski) samo tri knjige Intervju s vampirom, Vampir Lestat, Vampir Armand i Pandora (koja ne spada u vampirske kronike).

Sumrak saga, Vampirski dnevnici, Kuća noći namjenjeni su pretežito teen populaciji.

[Vrh] Go down
Rashomon
Čitatelj



Broj postova : 24
Join date : 04.05.2010

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysub kol 28, 2010 5:34 pm

Ja sam legenda.




Ups, pa toga nema, zašto?
[Vrh] Go down
Evenstar
Moderatorica
Moderatorica
Evenstar


Broj postova : 380
Join date : 04.07.2010
Age : 30
Lokacija : In the middle of Procrastinationville

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysub kol 28, 2010 5:43 pm

Rashomon je napisao/la:
Ja sam legenda.




Ups, pa toga nema, zašto?

Možda jer nije tolko razvikan kao ove ostale?
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/peder.nece.stavit.cenzura.cenzuric
Rashomon
Čitatelj



Broj postova : 24
Join date : 04.05.2010

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysub kol 28, 2010 5:48 pm

Evenstar je napisao/la:
Rashomon je napisao/la:
Ja sam legenda.




Ups, pa toga nema, zašto?

Možda jer nije tolko razvikan kao ove ostale?

Ne znam baš, ako knjiga koja je više-manje nadahnula sve kasnije filmove i knjige na temu apokalipse uzrokovane zarazom čovječanstva nepoznatim virusom nije poznata i razvikana...

Možda je problem u starosti, ili tomu što ljubavna priča nije u prvom planu? A nema ni teen likova?
[Vrh] Go down
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysub kol 28, 2010 5:50 pm

Rashomon je napisao/la:
Ne znam baš, ako knjiga koja je više-manje nadahnula sve kasnije filmove i knjige na temu apokalipse uzrokovane zarazom čovječanstva nepoznatim virusom nije poznata i razvikana...

Možda je problem u starosti, ili tomu što ljubavna priča nije u prvom planu? A nema ni teen likova?
Budem editirala anketu i dodala još par naslova. Vampirske knjige Icon_wink
[Vrh] Go down
Evenstar
Moderatorica
Moderatorica
Evenstar


Broj postova : 380
Join date : 04.07.2010
Age : 30
Lokacija : In the middle of Procrastinationville

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysub kol 28, 2010 5:53 pm

Rashomon je napisao/la:
Evenstar je napisao/la:
Rashomon je napisao/la:
Ja sam legenda.

Ups, pa toga nema, zašto?

Možda jer nije tolko razvikan kao ove ostale?

Ne znam baš, ako knjiga koja je više-manje nadahnula sve kasnije filmove i knjige na temu apokalipse uzrokovane zarazom čovječanstva nepoznatim virusom nije poznata i razvikana...

Možda je problem u starosti, ili tomu što ljubavna priča nije u prvom planu? A nema ni teen likova?

Ček, jel ti pričaš o knjizi po kojoj je rađen istoimeni film, onaj s Will Smithom?

To, mislim, da i nije vampirska knjiga.
Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/peder.nece.stavit.cenzura.cenzuric
Lena Reve
Knjižničarka
Knjižničarka
Lena Reve


Broj postova : 715
Join date : 29.09.2009
Age : 33
Lokacija : Fangtasia

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysub kol 28, 2010 5:56 pm

Je,knjiga je vampirske tematike.
[Vrh] Go down
http://booklalaland.blogspot.com
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysub kol 28, 2010 6:08 pm

Dodah još par knjiga ovoj anketi.
Stavih vam da možete poništiti svoj glas i glasati za nešto drugo, a omogućeno vam je i da glasate za više naslova.
Vampirske knjige Icon_smile

Edit: Ako se tko sjeti još kojeg poznatijeg naslova, nek mi se javi na pm pa da dodam i to.
Vampirske knjige Icon_wink
[Vrh] Go down
Lena Reve
Knjižničarka
Knjižničarka
Lena Reve


Broj postova : 715
Join date : 29.09.2009
Age : 33
Lokacija : Fangtasia

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysub kol 28, 2010 6:29 pm

Ja sam glasala još i za Drakulu. E to je pravo remek - djelo vampirske književnosti.
[Vrh] Go down
http://booklalaland.blogspot.com
bassgirl
Knjiški moljac
bassgirl


Broj postova : 5
Join date : 29.08.2010

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyned kol 29, 2010 1:17 pm

ja sam glasala za Twilight jer sam ih uživala čitat
[Vrh] Go down
Katarina
Čitatelj
Čitatelj
Katarina


Broj postova : 156
Join date : 15.08.2010
Age : 27
Lokacija : Gryffindor, Hogwarst

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyuto kol 31, 2010 2:53 pm

Ne volim vampire, dosadni su, a sumrak je jedini koji sam procitala tako da sam za njega i glasala.
[Vrh] Go down
Linn
Čitatelj
Linn


Broj postova : 60
Join date : 05.10.2010
Age : 28
Lokacija : London,England

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyuto lis 05, 2010 2:53 pm

Glasah za Sumrak sagu,ona me uvukla u taj "vampirski svijet" no i potakla me da nastavim čitati i druga djela.
Ona je kriva što mi je hobi čitanje
kiss
[Vrh] Go down
BookLover
Čitatelj
BookLover


Broj postova : 49
Join date : 06.11.2010
Age : 27

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysub stu 06, 2010 4:38 pm

Sumrak saga.
Iako sam pročitala još Besmrtnike,Kuću noći i prvi dio Vampirskih dnevnika nisam neki obožavatelj vampira da po internetu pretražujem vampirske knjige.Više volim pročitati knjigu gdje gdje su glavni likovi vile kao primjerice serijal Krila ili jednostavno gdje je sve totalka izmišljeno kao primjerice Svijet od tinte.
[Vrh] Go down
Floria
Knjiški moljac
Floria


Broj postova : 12
Join date : 09.11.2010

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyuto stu 09, 2010 10:40 pm

Nisam čitala sve, ali glasala sam za sumrak sagu koja ruši rekorde, kuću noći koja isto nije loša, ali je previše morbidna za moj ukus i serijal besmrtnici, iako sam pročitala tek 1. knjigu. Dobra je.
[Vrh] Go down
Lilah
Čitatelj
Čitatelj
Lilah


Broj postova : 251
Join date : 23.05.2010
Age : 26
Lokacija : Shallow grave.

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyčet stu 11, 2010 7:32 pm

Khm...
Sumrak saga prvotno jel sam nju prvu čitala. Zapravo to je bila prva knjiga vampirske tematike...koju sam ja pročitala.

Naravno knjige Anne Rice..to se nikako ne može ne čitati. HoN, pročitala i sviđa mi se.
Drakula naravno...to se ne smije ne zaboraviti. Knjiga je pregenijalna.
I serijal Besmrtnici (na engleskom) jako su zanimljive knjige. I love you
[Vrh] Go down
https://facebook.com/stella.twi
NightWisp
Knjiški moljac
NightWisp


Broj postova : 18
Join date : 20.11.2010
Age : 28

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysub stu 20, 2010 11:37 pm

Sumrak saga je naj. Te knjige lako očaraju čitatelje i mislim da su "osvojile" mnoge ljubitelje knjiga stilom pisanja i osjećajima koji su odlično opisani. Sama radnja je također osebujna na čiji kalup se pišu i druge popularnije knjige.
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Čitatelj
Christine von Cahill


Broj postova : 74
Join date : 20.02.2011
Age : 27
Lokacija : SvUgDjE pO mAlO :P

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyned vel 20, 2011 6:27 pm

Sumrak,Vampirski dnevnici,Kuća Noći i Drakula,te sam pročitala,kao i Vampirsku akademiju koje nema na popisu xDD

Ne znam što sam pročitala prije,Sumrak ili Kuću Noći,nisam sigurna,ali nije ni važno....I meni je Sumrak polako dosadio,želim nešto novo svježe,zato sam sad na Vampirskim dnevnicima 2:Borba (kao što mi i piše pod "Knjiga koju trenutno čitam")
[Vrh] Go down
http://sumrak.forumtwilight.com/
slatka_princess
Čitatelj
slatka_princess


Broj postova : 38
Join date : 20.02.2011
Age : 26
Lokacija : Los Angeles , Kalifornija xD

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptysri vel 23, 2011 10:46 pm

Ja obožavam Sumrak sagu... Uz nju još pročitala Kuću noći i brojne druge... Al' su mi Sumrak i Kuća noći super...pročitala sam i ostale ali ove su mi najjjj....imaju mnogo detalja i dobro razgrađenu tematiku...... Meni osobno super..... hello
[Vrh] Go down
samra*__*
Knjiški moljac
samra*__*


Broj postova : 4
Join date : 22.04.2011
Age : 30

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptypet tra 22, 2011 9:11 pm

Obooozavam Sumrak sagu... Very Happy

Knjige su mi jednostavno presavrsene....jednostavno vam se uvuku pod kozu...
Uz Sumrak ok su mi i vampirski dnevnici(vise-manje) ok.. Very Happy
[Vrh] Go down
Angel
Knjiški moljac



Broj postova : 16
Join date : 26.07.2011
Lokacija : In the middle

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Emptyuto srp 26, 2011 1:06 pm

Sumrak sagaaa naravnooo hearts
[Vrh] Go down
evica125

evica125


Broj postova : 3
Join date : 23.06.2013
Age : 23
Lokacija : Somewhere

Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Vampirska knjige   Vampirske knjige Emptyned lip 30, 2013 8:46 pm

Meni su osobno najdarže knjige Bratstvo Crnog Bodeža. Pogledajte zašto...
]color=#333366] Bratstvo Crnog Bodeža
Ukratko o knjizi:
Vampiri tu ne ratuju protiv ljudi, već protiv Degradacijskog društva, koje se sastoji od degrada, obezdušenih ljudi, a koje Društvo je utemeljio tajanstveni Omega koji njime i rukovodi. Degradi mrze vampire po dužnosti, vječni su (osim ako im se crnim bodežom ne proburazi srce), impotetni, te mirišu na dječji puder.
Vampirska elita, koja (ne baš uvijek uspješno) štiti vampirske civile od raznih nasrtaja Degradacijskog društva, jest Bratstvo crnog bodeža, a koje se na početku 21. stoljeća sastoji od šestero braće: Wrath (slijepi kralj), Tohrment (trenutno rukovoditelj Bratstva), Vishous, prelijepi Rhage zvan Hollywod (koji se kadšto pretvara u Zvijer), te blizanci Phury i Zsadist (oh, znam, imena su zbilja ... jedinstvena). Svi su vrhunski borci, žive na rubu, svi imaju bezbroj mušica i problema slijedom čega su zanimljivi i kao osobe i lako ti uđu pod kožu i prelijepi su.
Svaka je knjiga posvećena jednom od braće, ovdje su izašle Wrathova, Rhageova i Zsadistova knjiga (svaka razlomljena u 2 dijela, s podnaslovima koje ocjenjujem čak boljim od originalnih naslova pojedinih knjiga).
Moj dojam:
Knjige su odlične!! Spisateljica se baš potrudila. Od jedno jedanaes knjiga ja sam uspijela pročitati sedam (ostale nisam mogla naći u knjižnici). Jedva čekam da se domognem ovih ostalih nastavka. Knjigu bi preporučila svima osobito ljubiteljima vampira (kao ja).[/color]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vampirske knjige Empty
PostajNaslov: Re: Vampirske knjige   Vampirske knjige Empty

[Vrh] Go down
 
Vampirske knjige
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Knjige Susan Elizabeth Phillips
» Koje knjige najčešće čitate na plaži?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Čudesan svijet knjiga :: Forum :: Ankete-
Forum(o)Bir: