Čudesan svijet knjiga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najdraži ljubavni par iz knjiga

Go down 
+16
Babsi Bou
Linn
Nina
Girl in Edwards arms
Marina
andriana0
Carla Elisabeth Parker
CeLuLoiD
Ines Emma
Edward's honey
Ithara
Jayne
H-elly
Natalie
Valentinchy
Penelope
20 posters

Najdraži ljubavni par iz knjiga vam je ?
Edward i Bella ( Sumrak saga)
knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga I_vote_lcap40%knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga I_vote_rcap
 40% [ 17 ]
Allie i Noah ( Zima za dvoje)
knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga I_vote_lcap14%knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga I_vote_rcap
 14% [ 6 ]
Catherine i Heathcliff ( Orkanski visovi)
knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga I_vote_lcap19%knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga I_vote_rcap
 19% [ 8 ]
Holly i Gerry ( P.S. Volim te)
knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga I_vote_lcap12%knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga I_vote_rcap
 12% [ 5 ]
Rosie i Alex ( Na kraju duge)
knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga I_vote_lcap12%knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga I_vote_rcap
 12% [ 5 ]
Henry i Clare ( Žena vremenskog putnika)
knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga I_vote_lcap5%knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga I_vote_rcap
 5% [ 2 ]
Ukupno glasova : 43
 

Autor/icaPoruka
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptysri vel 10, 2010 9:09 pm

Koji vam je od ponuđenih ljubavnih parova najdraži? Zašto ih volite ili, još bolje, zašto volite njihovu ljubavnu priču?

Uskoro je Valentinovo pa da čujem vas romantične duše. Wink

EDIT: Postavila sam mogućnost višestrukog izbora




Zadnja promjena: Penelope; čet vel 11, 2010 9:08 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Valentinchy
Čitatelj
Valentinchy


Broj postova : 635
Join date : 18.09.2009
Age : 30
Lokacija : Between sleep and awake

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptysri vel 10, 2010 11:22 pm

Moram priznati da nisam odmah na prvu mogla odabrati najdraži par.
Od navedenih književnih ljubavnih parova znam za Edwarda i Bellu, Allie i Noaha, Holly i Gerrya i Rosie i Alexa. Ženu vremenskog putnika i Orkanske visove nisam čitala pa za te parove ni ne znam.

Od ovih koje znam definitivno sam prvo izbacila Holly i Gerrya te Rosie i Alexa. Svidjele su mi se njihove priče, no od svih navedenih parova koje znam, njihove su me se najmanje dojmile i iskreno, najmanje ih se sjećam jer nisu imale ono nešto. Lijepe su, no prolazne i zaboravljive.
Tako su ostali Bella i Edward te Allie i Noah. Ljubavnom pričom (što znači i cijelom Sumrak sagom) Edwarda i Belle, bila sam opsjednuta neko duže vrijeme, no prošla me ta zaluđenost/opsjednutost i sad su mi oni ostali samo kao dragi par kojeg ću se uvijek sjećati. Par s vrlo neobičnom i zanimljivom, ali i predivnom ljubavnom pričom s kojom sam se kao takvom prvi puta srela.

Alllie i Noaha sam tek nedavno "upoznala" i to s njima mi je još uvijek svježe. Da nema njih zasigurno bih odabrala Bellu i Edwarda, no ovako me nešto zakočilo i spriječilo da to učinim. Njihova je priča također vrlo zanimljiva i predivna, no uz to i vrlo sjetna, potresna i tužna. Njihova je ljubav realnija, ljepša, bolja, stvarnija i prije ću takvu ljubav sresti i ostvariti jednom u stvarnome životu, nego onakvu kakvu su imali Bella i Edward.
Pošto bih i sama jednom htjela iskusiti takvu ljubav, na kraju sam ipak odabrala Allie i Noaha.
knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Icon_biggrin
[Vrh] Go down
Natalie
Feather expert
Feather expert
Natalie


Broj postova : 692
Join date : 03.01.2010
Age : 30
Lokacija : Lothlórien

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptyčet vel 11, 2010 4:32 pm

Zašto nema funkcije da se više odabere? Smile

Nisam čitala sve knjige gore navedene...
Dvoumila sam se; između Belle i Edwarda te Catherine i Heathcliffa.
Jer njihove priče su mi baš posebne. Neobične. I takve volim. Nešto što se ne susreće svaki dan. Ostale se obične, ljudske priče.
Ali ove dvije su me baš očarale.. Jer, mogla bih čak reći da su suprotne pomalo.
Svidjela mi se priča Catherine i Heathcliffa. Neki čak ni ne bi rekli da je to ljubavna priča. Ali jeste. Samo što to oni pokazuju na svoj način.
Ne mogu niti odrediti je li sretan ili tužan svršetak. Umrli su oboje, ali svi umiremo, tako da ne mogu suditi po tome. Nisu bili skupa cijelo vrijeme..
Ali možda je tako bolje za njih. Jer oni nisu obični, kao svi ostali.
Imaju osjećaje samo jedno za drugo.

Ali ipak, na kraju sam odabrala Edwarda i Bellu.
Oni su mi najposebniji. Ehh. takvu bih ljubav ja željela. Naravno, bez dijela gdje je on vampir. Wink
Ta ''zaluđenost'' i prođe... Ali opet ne bih rekla da će naići ljubavni par koji će me osvojiti kao oni.
Ili možda hoće? Ne znam.
Valja čitati i vidjeti. Smile

[Vrh] Go down
http://evanescence-forum.forumotions.net
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptyčet vel 11, 2010 5:19 pm

Mrs. Lovett je napisao/la:
Zašto nema funkcije da se više odabere? Smile

Ako će tebi a i ostalima biti lakše, mogu postaviti funkciju višestrukog izbora Smile

Funkcija postavljena!

[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Natalie
Feather expert
Feather expert
Natalie


Broj postova : 692
Join date : 03.01.2010
Age : 30
Lokacija : Lothlórien

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptyčet vel 11, 2010 6:14 pm

Penelope je napisao/la:
Ako će tebi a i ostalima biti lakše, mogu postaviti funkciju višestrukog izbora Smile
Funkcija postavljena!


Sad sam već glasovala, tako da ne mogu više.
Ali za ubuduće. Smile
[Vrh] Go down
http://evanescence-forum.forumotions.net
H-elly
Čitatelj
H-elly


Broj postova : 404
Join date : 22.11.2009
Age : 35
Lokacija : ~iznad oblaka~

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptysub vel 13, 2010 5:56 pm

Glasala za Allie i Noah ( Zima za dvoje) pošto mi je to najdraža knjiga, a njih dvoje su tako lijep par.. Prošli su svašta, no na kraju su ostali zajedno.. Način na koji se Noah borio za Allie, najprije da postanu par, a nakon toga da njihova ljubav potraje, nije je napustio ni onda kad su ih razdvojili, napravio joj je kuću iz snova, na kraju u starosti, čitao joj njihovu priču do samog kraja, mislim da upravo ta njegova borba, nadmašuje sve.. i dokazuje da ljubav pobjeđuje sve..
[Vrh] Go down
Jayne
Čitatelj
Jayne


Broj postova : 181
Join date : 25.12.2009
Age : 30

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptyned vel 14, 2010 6:28 pm

Glasala sam za Edwarda i Bellu jer sam njihovu ljubav uvijek doživljavala nestvarnom, a time nekako i jačom od ovih ostalih koje također jako cijenim.
Ne znam, meni se to osobno mijenja iz dana u dan, a danas je došao
Bella&Edward dan. Laughing
[Vrh] Go down
Ithara
Knjiški moljac
Ithara


Broj postova : 11
Join date : 09.01.2010

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptypon vel 22, 2010 10:05 pm

Glasala za Rosie i Alex ( Na kraju duge)..
Ta njihova ljubav me toliko očarala zato jer se to može svima nama dogoditi i nakon toliko godina čekanja i nadanja - završili su zajedno.
[Vrh] Go down
Edward's honey
Čitatelj
Edward's honey


Broj postova : 59
Join date : 27.02.2010
Age : 30
Lokacija : 30 seconds to Mars. Almost there ^^

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptysub vel 27, 2010 10:44 pm

Holly i Garry,Edward i Bella Smile
Mislim da su sve reči suvišne jer se radi o pravoj ljubavi u oba slučaja,ljubavi koja ne zna za granice,ljubavi koja je večna Smile
[Vrh] Go down
http://newmoon-balkan.forumotion.net
Ines Emma
Feather expert
Feather expert
Ines Emma


Broj postova : 519
Join date : 14.09.2009
Lokacija : Beauxbatons

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptysub vel 27, 2010 11:23 pm

Glasala sam za Rosie i Alexa.Njihova priča zapravo pokazuje kako ljubav ne primjećujemo odmah.Dok su bili mali, bili su prijatelji.Dok su odrastali, više su voljeli jedno drugo, ne znajući osjećaje drugoga.Prevladavajući niz prepreka, dokazali su da je ljubav jača od svega.Iako je to značilo da su bili zajedno tek u 50-im godinama, naučili su na greškama ^^
[Vrh] Go down
CeLuLoiD
Forumska dizajnerica
CeLuLoiD


Broj postova : 27
Join date : 28.02.2010
Age : 28
Lokacija : ..::Over the clouds,behind the universe on the pink star::..

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptypon oľu 01, 2010 12:29 pm

Catherine i Heathcliff...

ova knjiga me odusevila,trenutno je citam po 15 put i uvijek se iznenadim necemu novom sto nisam primijetila prosli put.
Njihova priča je puna nesuglasica,intriga i zabranjene ljubavi...to me uvijek odusevi

Edward Bella...

Iako mi nisu najdrazi par iz knjiga Sumrak Sage ne znači da nisu omiljeni ljubavni par tinejdzera sirom svijeta.
Njihova ljubav pobjedjuje uprkos svemu sto se desavalo izmedju njih.
Jedna od mojih najdrazih Saga.
[Vrh] Go down
http://www.twilight-saga4ever.com
Carla Elisabeth Parker
Feather expert
Feather expert
Carla Elisabeth Parker


Broj postova : 781
Join date : 01.03.2010
Age : 31

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptypon oľu 01, 2010 1:12 pm

Glasala sam za Edwarda i Bellu,naravno Very Happy
Oni su mi najmočniji par iz svih knjiga koje sam pročitala,proživili su sve i svašta i do vječnosti će biti zajedno.Njihova ljubav je tako snažno opisana u Sumrak sagi da je to jednostavno savršeno.
Ali prvo kad sam vidjela temu pali su mi napamet Elizabeth i mr.Darcy. Oni su mi 2.po redu kao najdraži par. Imaju u sebi ''ono nešto'' što je mene strahovito privuklo.Pogotovo u filmu koji sam gledala,još sam više mogla osjetiti te emocije


Zadnja promjena: Carla Elisabeth Parker; sub tra 03, 2010 12:33 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://forksforum.net
andriana0
Čitatelj
andriana0


Broj postova : 28
Join date : 01.04.2010

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptypet tra 02, 2010 11:19 pm

Svi imaju svoju priču i ono nešto ali ipak priča koja me je najviše držala i koja me još drži je ona drage Belle i Edwarda.
Jako su mi zanimljivi, sve što su pokrenuli i imaju posebno mjesto. I love you
clap

Imam svoj prijedlog nisu navedeni ali par Jane Eyre i Mr. Rochester Smile

Inače za info ako niste znali Meyer su oni bili djelom inspiracija, voli Jane Eyre
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptypet tra 02, 2010 11:35 pm

andriana0 je napisao/la:
Svi imaju svoju priču i ono nešto ali ipak priča koja me je najviše držala i koja me još drži je ona drage Belle i Edwarda.
Jako su mi zanimljivi, sve što su pokrenuli i imaju posebno mjesto. I love you
clap

Imam svoj prijedlog nisu navedeni ali par Jane Eyre i Mr. Rochester Smile

Inače za info ako niste znali Meyer su oni bili djelom inspiracija, voli Jane Eyre

Mogu ih dodati u novoj anketi Smile
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
andriana0
Čitatelj
andriana0


Broj postova : 28
Join date : 01.04.2010

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptyned tra 04, 2010 12:58 am

Penelope je napisao/la:
andriana0 je napisao/la:
Svi imaju svoju priču i ono nešto ali ipak priča koja me je najviše držala i koja me još drži je ona drage Belle i Edwarda.
Jako su mi zanimljivi, sve što su pokrenuli i imaju posebno mjesto. I love you
clap

Imam svoj prijedlog nisu navedeni ali par Jane Eyre i Mr. Rochester Smile

Inače za info ako niste znali Meyer su oni bili djelom inspiracija, voli Jane Eyre

Mogu ih dodati u novoj anketi Smile

Meni su primjer velike ljubavi, samo ne znam koliko su većini poznati Smile

nedavno je bila na htv-u Jane Eyre mini serija, jako mi se svidjela love
[Vrh] Go down
Marina
Voditeljica Kviza znanja
Marina


Broj postova : 178
Join date : 01.03.2010
Lokacija : London

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptyned tra 04, 2010 12:08 pm

A Elizabeth Bennet i Mr. Darcy? Mada ne znam koliko njih je čitalo P&P.
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptyned tra 04, 2010 12:17 pm

Ajde ovdje raspravljajte isključivo o ovim predloženim parovima. Smile Za sve prijedloge parova za novu anketu pošaljite nekoj od moderatorica ili meni na PM. Može ?
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Girl in Edwards arms
Čitatelj
Girl in Edwards arms


Broj postova : 22
Join date : 11.06.2010
Age : 27
Lokacija : Negdje ispod zvijezda.(:

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptypet lip 11, 2010 10:54 am

Edward i Bella--> Zabranje ljubav. Koja ipak uspijeva. Predivno. Kao da ih je nak nit spojila i ne mogu se rastaviti. To mi je preljepo. Koliko god to bilo opsno za Bellu Edward ju ne može ostaviti.
Catherine i Heathcliff-->Ljepa ljubavna priča. Shvaćam Catherine, kad je rekal da bi mogla podnje da sve nestane a on ostane ali da ne bi mogla živjeti da on nestane.
Holly i Gerry--> Ne mogu opisat. Kao da sam se zaljubila u taj par. Stvarno i nako njegove smrti, njihova ljubav kao da je rasla.
[Vrh] Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Nina
Čitatelj
Nina


Broj postova : 69
Join date : 26.07.2010
Age : 31
Lokacija : With Crispian is Sleepy Hollow <3

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptypon srp 26, 2010 10:33 pm

Iako sam ono totalno za Sumrak sagu i Eda i Bellu, nekako mi u ovom trenu više pašu Rosie i Alex, ta knjiga me očarala a i oni općenito i njihova ljubav...
Šteta što niste stavili Elizabeth Bennet i Mr. Darcyija jer bih bila totalno za njih.. oni su mi od svih likova ostavili najdublji trag...
[Vrh] Go down
Penelope
Administratorica
Penelope


Broj postova : 1120
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Finavir

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptypon srp 26, 2010 11:11 pm

Nina je napisao/la:
Iako sam ono totalno za Sumrak sagu i Eda i Bellu, nekako mi u ovom trenu više pašu Rosie i Alex, ta knjiga me očarala a i oni općenito i njihova ljubav...
Šteta što niste stavili Elizabeth Bennet i Mr. Darcyija jer bih bila totalno za njih.. oni su mi od svih likova ostavili najdublji trag...

Elizabeth i Mr. Darcya imaš ovdje https://svijetknjiga.forumcroatian.com/ankete-f16/najdrazi-ljubavni-par-iz-knjiga-novo-t446.htm Smile. Bez brige nismo zaboravili na njih.
[Vrh] Go down
https://svijetknjiga.forumcroatian.com
Linn
Čitatelj
Linn


Broj postova : 60
Join date : 05.10.2010
Age : 28
Lokacija : London,England

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptyuto lis 05, 2010 3:07 pm

Sumrak se u današnje vrijeme jednostavno ne može zaobići što mi je i drago.
Catherine i Heathcliff _ iako još nisam pročitala knjigu (zapravo sam gledala mini serije)
Citati u knjigama su S A V R Š E N I

Za njih sam i glasovala,iako mi se sviđaju i ostali parovi Smile
[Vrh] Go down
Natalie
Feather expert
Feather expert
Natalie


Broj postova : 692
Join date : 03.01.2010
Age : 30
Lokacija : Lothlórien

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptyuto lis 05, 2010 4:25 pm

Linn je napisao/la:

Catherine i Heathcliff _ iako još nisam pročitala knjigu (zapravo sam gledala mini serije)
Uh, i ja sam gledala tu mini-seriju. i moram reći da se jako razlikuje od knjige. I radnja, ali još više taj prikaz likova.
U seriji je Heathcliff prikazan potpuno drugačije nego u knjizi, mogu reći dobar (?) što je nemoguće za njegov lik. Dok sam ga gledala u seriji, skoro sam ga i žalila.
A u knjizi ga je Emily Bronte prikazala kao najvećeg vraga koji postoji.
Tako da, nije suditi po tome. Bolje je knjigu pročitati.
[Vrh] Go down
http://evanescence-forum.forumotions.net
Linn
Čitatelj
Linn


Broj postova : 60
Join date : 05.10.2010
Age : 28
Lokacija : London,England

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptysri lis 06, 2010 3:28 pm

Natalie je napisao/la:
Linn je napisao/la:

Catherine i Heathcliff _ iako još nisam pročitala knjigu (zapravo sam gledala mini serije)
Uh, i ja sam gledala tu mini-seriju. i moram reći da se jako razlikuje od knjige. I radnja, ali još više taj prikaz likova.
U seriji je Heathcliff prikazan potpuno drugačije nego u knjizi, mogu reći dobar (?) što je nemoguće za njegov lik. Dok sam ga gledala u seriji, skoro sam ga i žalila.
A u knjizi ga je Emily Bronte prikazala kao najvećeg vraga koji postoji.
Tako da, nije suditi po tome. Bolje je knjigu pročitati.

Hvala na obavijesti,sad definitivno imam namjeru pročitati knjigu ^^
Jednostavno ne volim kad nešto izostave u filmu ili seriji
angry
[Vrh] Go down
Babsi Bou
Čitatelj
Babsi Bou


Broj postova : 176
Join date : 11.10.2010
Age : 28
Lokacija : Dance Academy New York

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptypet stu 05, 2010 10:24 pm

Holly i Gerry! Možda zato što su mi oni 'najnoviji' par. Njihova priča me je najviše dotaknula. Možda zato što njihovu ljubav ni smrt nije rastavlila, već samo još više povezala, a možda i zato što sam se jako uživila u priču i osjećala sam se kao da ih znam godinama-plakala kada je Holly bila tužna, smijala se kad je ona bila sretna...
Iako mi je ljubav Edwarda i Belle savršena, pomalo mi je ne stvarna, daleka i nije me natjerala da se osjećam poput njih... tako da definitivno Holly i Gerry Smile
[Vrh] Go down
samra*__*
Knjiški moljac
samra*__*


Broj postova : 4
Join date : 22.04.2011
Age : 30

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptypet tra 22, 2011 9:26 pm

prica Rosie i Alex me odusevila,i da medu ponudenim nisu Edward i Bella koje naprosto obozavam sigurno bi glasala za njih.,
Ljubavna prica Ewarda i Belle me iskljucivo fascinira zbog prevelike opasnosi(za Bellu) i prevelike ljubavi izmedu njih dvoje...
ali ii pored toga,i pored mnostvo prepreka oni ostaju zajedno..ali vjecno,.,
knjiga mi je SAVRSENA...aa tek film...uuu Hug glomp
[Vrh] Go down
Ema Kesler
Čitatelj
Ema Kesler


Broj postova : 92
Join date : 15.05.2010
Age : 27
Lokacija : Zagreb.

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptysub lip 11, 2011 2:55 pm

Allie i Noah iz Zime za dvoje. love
Nekak sam njih doživjela i osjetila najviše, mogu ih oboje razumjet i mogu razumjet njihove postupke.
[Vrh] Go down
glass
Čitatelj
glass


Broj postova : 492
Join date : 31.07.2010

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptysub lip 11, 2011 5:35 pm

Moja lista se opasno proširila u nekolik zadnjih mjeseci, ali među favoritima su definitivno Blay & Qhuinn iz serijala Black Dagger Brotherhood (gay boys - totalllly hot), Belly & Conrad iz Summer serijala Jenny Han i Lochan i Maya iz Forbidden Tabithe Suzume.
[Vrh] Go down
http://jacitamati.blogspot.com/
medina




Broj postova : 3
Join date : 25.06.2013
Age : 28

knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Emptyuto lip 25, 2013 1:35 pm

mislim da su ipak najbolji par Elizabet i Darcy iz Ponosa i Predrasuda od Dzejn Ostin ali ako moram birati izmedju ovih onda su to Bella i Edward
[Vrh] Go down
Sponsored content





knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži ljubavni par iz knjiga   knjiga - Najdraži ljubavni par iz knjiga Empty

[Vrh] Go down
 
Najdraži ljubavni par iz knjiga
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Najdraži ljubavni par iz knjiga ( novo)
» Knjiga ili film
» Izvorni ili domaći prijevod knjiga
» Čudesan svijet knjiga - Facebook
» Čudesan svijet knjiga - Facebook

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Čudesan svijet knjiga :: Forum :: Ankete-
Forum(o)Bir: